ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς (4η αγωνιστική 12-13 Μαρτίου)

Με μόλις ένα αγώνα για τον α’ όμιλο συνεχίστηκε η β’ φάση του πρωταθλήματος παίδων, καθώς υπήρξαν αρκετές αναβολές λόγω της κακοκαιρίας, αλλά και αγώνες που έχουν οριστεί για την επόμενη εβδομάδα.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από την 4η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου αναβλήθηκε

ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (20/3)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 71-51

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η 26-27/3)

Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 4 8 4-0 285-159
2 Πρωτέας Σχημ. 3 6 3-0 186-104
3 Ερμής Σχημ. 3 4 1-2 156-219
4 ΑΓΕ Χαλκίδας 2 3 1-1 76-94
5 ΓΑΣ Βασιλικού 3 3 0-3 186-235
6 Α.Σ. Καρυστίας 3 2 0-3 74-152

*Ο Α.Σ. Καρυστίας έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 104
  2. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 90
  3. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 51
  4. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχημ.) 48
  5. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 47
  6. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 39
  7. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 35
  8. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 32
  9. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 29
  10. Καρράς (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 28
  11. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 27
  12. Βόγγελης (Πρωτέας Σχημ.) 26
  13. Μπόρσης Σ. (Ερμής Σχημ.) 25
  14. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 24
  15. Ροποτός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 23
  16. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 22
  17. Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 21
  18. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 20
  19. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
  20. Παπαλιόλιος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 18
  21. Παλούκης (Πρωτέας Σχημ.) 18

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχημ.) 8
  2. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 8
  3. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 6
  4. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  5. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 5
  6. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 5
  7. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 5
  8. Μπόρσης Σ. (Ερμής Σχημ.) 4
  9. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  10. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  11. Κοτρογιάννης (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  12. Τσιώλης (Πρωτέας Σχημ.) 2
  13. Βόγγελης (Πρωτέας Σχημ.) 2
  14. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 2
  15. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη αναβλήθηκε

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (26/3)

Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας (27/3)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η 2 & 3/4)

Μπούκαλη-Σύλλας

Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός

Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. Ιτέας 3 5 2-1 188-159
2 Έσπερος Λαμ. 3 5 2-1 192-161
3 Κένταυρος Λιβ. 3 5 2-1 177-142
4 Σύλλας 3 4 1-2 107-150
5 Τελεθριακός 2 2 0-2 75-110
6 Μπούκαλη 2 3 1-1 98-115

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 99
  2. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 84
  3. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 54
  4. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 52
  5. Μπεζενές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 34
  6. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 32
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 30
  8. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 30
  9. Αγαπητός (Σύλλας) 29
  10. Παπακώστας (Μπούκαλη) 26
  11. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 24
  12. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 24
  13. Πρένγκα (Σύλλας) 22
  14. Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 21
  15. Ζώγας (Τελεθριακός) 19
  16. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 17
  17. Φακίτσας (Σύλλας) 17
  18. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 6
  2. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 5
  3. Αγαπητός (Σύλλας) 4
  4. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  5. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 4
  6. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  7. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 2
  8. Χαλέμπας (Σύλλας) 2
  9. Τριάντης (Σύλλας) 2
  10. Φακίτσας (Σύλλας) 2
  11. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 2
  12. Ζώγας (Τελεθριακός) 2
  13. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  14. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  15. Πετσινός (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  16. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 2

Σχετικά άρθρα

Στην Καρδίτσα η τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων!

pannikolaou

Βροντερό παρών ΑΕΕΠ Χαλκίδας και Απόλλωνα Χαλκίδας στο Evripos Night Run!

pannikolaou

Συγχαρητήρια ΕΣΚΑΣΕ σε Πρωτέα Σχηματαρίου

pannikolaou