ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς (4η αγωνιστική 19-20 Μαρτίου)

Με ένα αγώνα (ΑΓΕΧ-Πρωτέας Σχηματαρίου) για τον α’ όμιλο συνεχίστηκε η β’ φάση του πρωταθλήματος παίδων, με το πρόγραμμα να έχει πλήρη αγωνιστική δράση το επόμενο Σαββατοκύριακο. 

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από την 4η αγωνιστική:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Α.Σ. Καρυστίας-Ερμής Σχηματαρίου αναβλήθηκε

ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου 46-65

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 71-51

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η 26-27/3)

Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 4 8 4-0 285-159
2 Πρωτέας Σχημ. 4 8 4-0 251-150
3 Ερμής Σχημ. 3 4 1-2 156-219
4 ΑΓΕ Χαλκίδας 3 4 1-2 122-159
5 ΓΑΣ Βασιλικού 3 3 0-3 186-235
6 Α.Σ. Καρυστίας 3 2 0-3 74-152

*Ο Α.Σ. Καρυστίας έχει ένα μηδενισμό. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 104
  2. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχημ.) 90
  3. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 90
  4. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 60
  5. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 51
  6. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 39
  7. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 35
  8. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 32
  9. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 31
  10. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 29
  11. Καρράς (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 28
  12. Βόγγελης (Πρωτέας Σχημ.) 28
  13. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 27
  14. Τριανταφύλλου (ΑΓΕ Χαλκίδας) 26
  15. Παπαλιόλιος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 25
  16. Μπόρσης Σ. (Ερμής Σχημ.) 25
  17. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 24
  18. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 24
  19. Ροποτός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 23
  20. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 22

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής Κ. (Πρωτέας Σχημ.) 12
  2. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 8
  3. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχημ.) 6
  4. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 6
  5. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  6. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 5
  7. Μερδίτης (Ερμής Σχημ.) 5
  8. Μπόρσης Σ. (Ερμής Σχημ.) 4
  9. Πρίφτι Α. (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  10. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  11. Κοτρογιάννης (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  12. Τσιώλης (Πρωτέας Σχημ.) 2
  13. Βόγγελης (Πρωτέας Σχημ.) 2
  14. Μπόρσης Κ. (Ερμής Σχημ.) 2
  15. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 2

Σχετικά άρθρα

Στην Καρδίτσα η τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων!

pannikolaou

Βροντερό παρών ΑΕΕΠ Χαλκίδας και Απόλλωνα Χαλκίδας στο Evripos Night Run!

pannikolaou

Συγχαρητήρια ΕΣΚΑΣΕ σε Πρωτέα Σχηματαρίου

pannikolaou