ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 30 Μαρτίου)

Με τον εξ αναβολής αγώνα Σύλλας-Έσπερος Λαμίας συνεχίστηκε σήμερα το πρωτάθλημα παίδων (β’ φάση), το οποίο ολοκληρώνεται το προσεχές Σαββατοκύριακο με τη διεξαγωγή της 5ης αγωνιστικής.

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς μετά το σημερινό αγώνα:

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας 37-66

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η 2 & 3/4)

Μπούκαλη-Σύλλας

Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός

Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Έσπερος Λαμ. 4 7 3-1 258-198
2 Γ.Σ. Ιτέας 4 7 3-1 243-183
3 Κένταυρος Λιβ. 4 7 3-1 228-173
4 Μπούκαλη 4 6 2-2 184-208
5 Σύλλας 4 5 1-3 144-216
6 Τελεθριακός 4 4 0-4 141-220

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 127
  2. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 108
  3. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 64
  4. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 56
  5. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 50
  6. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 47
  7. Παπακώστας (Μπούκαλη) 45
  8. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 43
  9. Αγαπητός (Σύλλας) 42
  10. Μπεζενές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 40
  11. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 38
  12. Ζώγας (Τελεθριακός) 35
  13. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 31
  14. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 30
  15. Φακίτσας (Σύλλας) 30
  16. Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 28
  17. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 25
  18. Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 23
  19. Πρένγκα (Σύλλας) 22
  20. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 22

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 9
  2. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  3. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 7
  4. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 6
  5. Αγαπητός (Σύλλας) 6
  6. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  7. Φακίτσας (Σύλλας) 4
  8. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  9. Ζώγας (Τελεθριακός) 3
  10. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 3
  11. Αναγνωστόπουλος (Μπούκαλη) 3
  12. Χαλέμπας (Σύλλας) 2
  13. Τριάντης (Σύλλας) 3
  14. Σακκάς (Μπούκαλη) 2
  15. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 2
  16. Μπεζενές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  17. Ζορμπάς (Έσπερος Λαμίας) 2
  18. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  19. Πετσινός (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  20. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 2

 

 

Σχετικά άρθρα

Στην Καρδίτσα η τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων!

pannikolaou

Βροντερό παρών ΑΕΕΠ Χαλκίδας και Απόλλωνα Χαλκίδας στο Evripos Night Run!

pannikolaou

Συγχαρητήρια ΕΣΚΑΣΕ σε Πρωτέα Σχηματαρίου

pannikolaou