ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (25/3)

Σε αγώνα που έγινε την 25η Μαρτίου για την 4η αγωνιστική της β’ φάσης του 2ου ομίλου παίδων,  ο Κένταυρος Λιβαδειάς νίκησε την ομάδα των Μπούκαλη με 51-31 και την επόμενη εβδομάδα θα δώσει αγώνα-τελικό με τον Γ.Σ. Ιτέας για την πρόκριση στα ημιτελικά της κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Μπούκαλη 51-31

Τελεθριακός-Γ.Σ. Ιτέας 24-55

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας (30/3)

 

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η 2 & 3/4)

Μπούκαλη-Σύλλας

Έσπερος Λαμίας-Τελεθριακός

Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. Ιτέας 4 7 3-1 243-183
2 Κένταυρος Λιβ. 4 7 3-1 228-173
3 Έσπερος Λαμ. 3 5 2-1 192-161
4 Μπούκαλη 3 4 1-2 129-166
5 Σύλλας 3 4 1-2 107-150
6 Τελεθριακός 3 3 0-3 99-165

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 108
  2. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 99
  3. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 56
  4. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 52
  5. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 50
  6. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 47
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 43
  8. Μπεζενές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 40
  9. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 31
  10. Παπακώστας (Μπούκαλη) 31
  11. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 30
  12. Αγαπητός (Σύλλας) 29
  13. Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 28
  14. Ζώγας (Τελεθριακός) 27
  15. Πρένγκα (Σύλλας) 22
  16. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 21
  17. Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 19
  18. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 17
  19. Φακίτσας (Σύλλας) 17

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μολές Α. (Γ.Σ. Ιτέας) 7
  2. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 6
  3. Καραχρήστος (Έσπερος Λαμίας) 5
  4. Αγαπητός (Σύλλας) 4
  5. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  6. Χαρίλας Δ. (Έσπερος Λαμίας) 4
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  8. Ζώγας (Τελεθριακός) 3
  9. Παπαγεωργίου (Μπούκαλη) 3
  10. Χαλέμπας (Σύλλας) 2
  11. Τριάντης (Σύλλας) 2
  12. Φακίτσας (Σύλλας) 2
  13. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 2
  14. Μπεζενές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  15. Πιλάλας (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  16. Πετσινός (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  17. Υζελλάρι (Γ.Σ. Ιτέας) 2

 

Σχετικά άρθρα

Αλλαγή ημερομηνίας στην τελική φάση παίδων!

pannikolaou

Με Ολυμπιακό, ΔΕΚΑ και Περιστέρι ο όμιλος του Πρωτέα Σχηματαρίου!

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ: Σήμερα η κλήρωση του final-8!

pannikolaou