B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-20 Απριλίου)

Ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων από το Σάββατο 16 Απριλίου, ΄μέχρι και τη Μεγάλη Τετάρτη 20 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα (Σκούτας Λ.-Σπυρόπουλος Σπ.-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αλίαρτος (Αργυρούδης Μ.-Κοντογιάννης Θ.-ΕΣΚΑ)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Χατζής-Κατσέλη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

14:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Σύλλας Αιδηψού (Γκαράς-Γκογκορώσης)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αργυρούδης Μ.-Κοντογιάννης Θ.-ΕΣΚΑ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κονίστρες (Ντάνος-Τσάλας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΜΠΑΡΑΖ)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων-Μπούκαλη (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ο. Κύμης (Κατσέλης-Γκαράς)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Γ.Σ. Στύρων (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Αίολος Χαλκίδας (Αποστόλου-Γιαπλές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΑΠΣ Λαμίας (Πατάγιας-Χουσιάδας)

13:00 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Ακαδ. Ιστιαίας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.)-Πανευρυτανική (Πατάγιας-Βιορές)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμεινώνδας Λεύκτρων-Αστέρας Αλιβερίου (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος-Κόλα)

 

ΜΕΓ. ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χουγιάζος-Χαϊνά)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Αίολος Χαλκίδας (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

 

Σχετικά άρθρα

Το θαύμα του Πρωτέα Σχηματαρίου! Από φαβορί για υποβιβασμό στην παραμονή!

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες (photo album)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS): Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας 51-72

pannikolaou