B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30 Απριλίου-1 Μαΐου)

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το διήμερο 30 Απριλίου -1 Μαΐου, όπου μεταξύ άλλων θα διεξαχθεί η 22η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τα playoffs της Β΄ κατηγορίας καθώς και ο τελικός της κατηγορίας παίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (Καραμπιτσάκος-Τσάλας Γ.)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μαλεσίνα (Μπούκας-Καρακωνσταντόπουλος-ΕΣΚΑ)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Ντάνος-Κατσέλη)

19:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κονίστρες (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Αλίαρτος (Χουγιάζος-Χριστοδούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Α.Ε. Ν. Αρτάκης (Γκαράς-Γκογκορώσης)

20:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-ΠΑΕ Ληλαντίων (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Ορχομενός (Ζαφείρη-Ζάχος)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ακαδ. Ιστιαίας (Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΪΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Προοδευτική Λάρυμνας (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

18:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Χουγιάζος)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Κούλης Χαρ.-Κούλης Κων. ΕΣΚΑ)

Σχετικά άρθρα

Ανέστης Μάτος: ”Θα δώσουμε τα πάντα για να φέρουμε ένα ακόμα πρωτάθλημα στην πόλη μας”

pannikolaou

Γιάννης Χαρατσής: ”Καταθέσαμε ψυχή και πήγαμε τελικό”

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Με δύο αγώνες ολοκληρώνεται σήμερα η 25η αγωνιστική!

pannikolaou