ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στο πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων (30/4-1/5)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα και τους διαιτητές για το πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων της ΕΣΚΑΣΕ στο χρονικό διάστημα 30 Απριλίου-1 Μαΐου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Γιαπλές)

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς Β’ (Χουγιάζος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς Α’ (Πετώνης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Χατζής)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αλέξανδρος Αρτάκης (Αποστόλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Αλίαρτος (Χριστοδούλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Πετώνης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Γερονικολός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζάχος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γιαπλές)

11:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκαράς)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Αμφίκλειας (Γερονικολός)

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Ζαφείρη)

 

 

ΤΡΙΤΗ 3 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού Α’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

 

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

Σχετικά άρθρα

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ: Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας 64-55

pannikolaou

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κένταυρος Λιβαδειάς Α’-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 57-47

pannikolaou

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερμής Σχηματαρίου-Αλέξανδρος Αρτάκης 78-39

pannikolaou