ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-11/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το τριήμερο 9-11 Απριλίου, με συναντήσεις σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Άρης Αμφίκλειας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Πειραίκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μέτσκα-Μάγγος-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Λοκρός (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Βασιλικού (Ντόσκουρης-Δρίβα-Κουλός)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Αστέρας Αλιβερίου (Σακαρέλος-Νιάβης-Κάζας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Παντέλη-Βελεσιώτη-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακ. Ιστιαίας-Πανευρυτανική (Χριστόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Βασιλικού (Δρίβα-Αντωνίου-Κουλός)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμ. Λεύκτρων (Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Μέτσκα-Χανής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Δρίβα-Παύλος)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς Α’ (Αντωνίου-Κουλός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη (Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Έσπερος Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Μπάκα-Ρίζος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Δόξα Διρφύων/Μεσσαπίων (Σαρλάνη-Βελεσιώτη)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Μαυρομάτι (Παντελή-Τζουβάνα-Γαβριήλ Ειλ.)

15:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Πανευβοϊκός (Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Ο. Κύμης (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

19:30 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Αίας Αλιβερίου (Βελεσιώτη-Χανής-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-ΠΑΠΕΛ (Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής-Μάγκος)

15:30 Κλειστό Αρτάκης Αλέξανδρος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ)

17:30 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-Φιλαθλητικός (Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Λιβαδειάς (Μάγκος-Χανής-Τζουβάνα)

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Αταλάντης Έσπερος Λαμίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νιάβης-Σακαρέλος-Κάζας)

18:00 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μάγκος-Χανής-Τζουβάνα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αλέξανδρος (Γαβριήλ Ειλ.)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-ΧΒΑ (Μασλατζίδης Στεφ. )

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Κατσιμίχα-Ρίζος)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς Β’ (Κάππας-Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Λοκρός (Αλεξίου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’ (Μέτσκα-Χανής)

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou