ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (30 Απριλίου-5 Μαΐου)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων από 30 Απριλίου-5 Μαΐου και το ορισμό των κριτών σε όλες τις τοπικές κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Αμφίκλειας (Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Μαλεσίνα (Μπάκα-Κατσιμίχα-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Νταλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

19:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κονίστρες (Παπαδήμου-Κουλός-Ντόσκουρης)

18:00 Κλειστό Λοκρός-Αλίαρτος (Σακαρέλος-Κάζας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-Α.Ε. Ν. Αρτάκης (Παντελή-Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.)

20:00 Κλειστό Κανήθου Αίολος Χαλκίδας-ΠΑΕ Ληλαντίων (Γαβριήλ Ελ.-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Ορχομενός (Γλωσσσόπουλος-Αναγνώστου)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Πανευρυτανική-Ακαδ. Ιστιαίας (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας (Δρίβα-Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Κατρακάζος-Χανής-Νταντή)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης Κ.-Παντελή-Τριανταφύλλου)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Χανής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Χανής)

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Απόλλων Λιβαδειάς Β’ (Μπάκα-Κατσιμίχα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς Α’ (Δρίβα-Αντωνίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΪΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Προοδευτική Λάρυμνας (Σαρλάνη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Τριανταφύλλου-Χανής-Κατρακάζος)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 

18:00 Κλειστό Θήβας Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Μπαλτά-Γκαγκόμοιρος)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αλέξανδρος Αρτάκης (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Αλίαρτος (Κουρούλης-Νταλιάνη)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Αντωνίου-Δρίβα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Δέδες-Λούβαρης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Μπάνος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

11:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Κατρακάζος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Αμφίκλειας ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

14:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άρης Θήβας (Λούβαρης-Καλαντζής)

 

ΤΡΙΤΗ 3 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Μασλατζίδης Κ.-Μέτσκα)

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού Α’ (Νταντή-Χανής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

 

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Δέδες)

  • Σε λίγο οι κριτές και στα υπόλοιπα παιχνίδια.

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou