ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (6-9/5)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων στο πρωτάθλημα παμπάιδων-παγκορασίδων που θα διεξαχθεί στο χρονικό διάστημα 6-9 Μαΐου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Α’-Απόλλων Λιβαδειάς Α’

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελέθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου Α.Ε. Ν. Αρτάκης

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αίας Αλιβερίου

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:0 Κλειστό Πειραϊκής ΑΑΕΠ Χαλκίδας Β’-Αλέξανδρος Αρτάκης

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος

10:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Απόλλων Λιβαδειάς Β’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ακαδ. Ιστιαίας

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (21-22/5)

pannikolaou

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου 17-55

pannikolaou

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Άρης Θήβας-Άρης Αμφίκλειας 55-19

pannikolaou