ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (6-9/5)

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές στο πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων που θα διεξαχθεί στο χρονικό διάστημα 6-9 Μαΐου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Α’-Απόλλων Λιβαδειάς Α’ (Βιορές-Κόλα)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Γιαπλές)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-Ερμής Σχηματαρίου (Γιαπλές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΓΑΣ Άμφισσας (Βιορές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελέθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Πατάγιας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου Α.Ε. Ν. Αρτάκης (Γιαπλές)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Έσπερος Λαμίας (Ζαφείρη)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αίας Αλιβερίου (Γιαπλές)

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Εκιτζίδης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Αποστόλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:0 Κλειστό Πειραϊκής ΑΑΕΠ Χαλκίδας Β’-Αλέξανδρος Αρτάκης (Αποστόλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Μασλατζίδης)

10:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Απόλλων Λιβαδειάς Β’ (Κόλα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Βιορές)

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ακαδ. Ιστιαίας (Ζάχος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μασλατζίδης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Εκιτζίδης)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ: Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας 64-55

pannikolaou

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κένταυρος Λιβαδειάς Α’-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακαδ.) 57-47

pannikolaou

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Ερμής Σχηματαρίου-Αλέξανδρος Αρτάκης 78-39

pannikolaou