ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-9/5)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ στο χρονικό διάστημα 6-9 Μαΐου, με αγώνες στις περισσότερες κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Α’-Απόλλων Λιβαδειάς Α’ (Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων (Παντελή-Χανής)

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΪΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Απόλλων Λιβαδειάς (Νταλιάνη-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Λοκρός (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κάδμος (Σακαρέλος-Κάζας-Νιαβής)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-ΓΑΣ Άμφισσας (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Αστέρας Αλιβερίου (Ντόσκουρης-Δρίβα-Παύλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου (Κατρακάζος-Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. Κύμης-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΠΕΛ (Μέτσκα-Μάγκος-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-ΑΠΣ Λαμίας (Χριστόπουλος-Πατσούρας-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Μασλατζίδης Στεφ.-Τζουβάνα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-Ερμής Σχηματαρίου (Νταντή-Παντελή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΓΑΣ Άμφισσας (Κουλός-Αντωνίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Ακαδ. Ιστιαίας (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μάγκος-Μασλατζίδης Κ.)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου Α.Ε. Ν. Αρτάκης (Τζουβάνα-Χανής)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Έσπερος Λαμίας (Καλαντζής-Λούβαρης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΪΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Βασιλικού ΠΑΕ Ληλαντίων-Φιλαθλητικός (Νταντή-Μέτσκα-Νικολακάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χατζηπαναγιώτου-Ντουρτουρέκας-Κουρούλης)

19:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Πανευρυτανική (Καλαντζής-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

12:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Επαμ. Λεύκτρων (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

12:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζηπαναγιώτου-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Β’-Αίας Αλιβερίου (Μάγκος-Μασλατζίδης Στεφ.)

13:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλας-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Παντελή-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:0 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’-Αλέξανδρος Αρτάκης (Μασλατζίδης Κ.-Παντελή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Κατσιμίχα-Γκόλιας)

10:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς Β’-Απόλλων Λιβαδειάς Β’ (Νταλιάνη-Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Κάζας)

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Ακαδ. Ιστιαίας (Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Κατσιμίχα-Γκόλιας)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος)

*Σε λίγο οι κριτές και στους υπόλοιπους αγώνες. 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (21-22 Μαΐου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-15/5)

pannikolaou

Σχολή κριτών στις 15 Μαΐου στη Λιβαδειά

pannikolaou