ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29 Μαΐου)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών και το πρόγραμμα των αγώνων για το Σαββατοκύριακο 28-29 Μαΐου, με την τελευταία αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τα playoffs της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, τη συνέχεια της β’ φάσης της Γ’ κατηγορίας, αλλά και τα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Μάγγος-Μασλατζίδης Κ.-Νταντή)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μαλεσίνα (Κουλός-Παπαδήμου-Ντόσκουρης)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Βελεσιώτη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κονίστρες (Τριανταφύλλου-Χανής-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Άρης Αμφίκλειας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Νταλιάνη-Κουρούλης-Χατζηπαναγιώτου)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΓΑΣ Βασιλικού (Καλαντζής-Αναγνώστου-Νιάβης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νταλιάνη-Κατσιμίχα-Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. Αρτάκης-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γεωργίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλέξανδρος Αρτάκης (Μέτσκα-Χανής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Κουρούλης-Νταλιάνη)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΪΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

16:00 Κλειστό Μαρτίνου Προοδευτική Λάρυμνας-Α.Ε. Καρύστου (Δέδες-Κάζας-Νιαβής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Ερέτρια-Γ.Σ. Στύρων (Γαβριήλ Ειλ.-Νταντή-Τριανταφύλλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Ορχομενός (Λούβαρης-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής Φιλαθλητικός-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Μάγκος-Κατρακάζος-Νικολακάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού Β’ (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας Γ’-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γεωργίου-Τζουβάνα)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Α’ (Μέτσκα-Χανής)

12:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-ΓΑΣ Ν. Αρτάκης (Εμφιετζής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας Β’ (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού Α’-Απόλλων Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Νταντή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Κουρούλης-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αντωνίου-Δρίβα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Καλαντζής-Λούβαρης)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Μαλεσίνα (Αλεξίου Αν.-Αλεξίου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Τσιμπρίκα-Λούβαρης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μέτσκα-Χανής)

 

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (18-19/6)

pannikolaou

Ξεκίνημα στα Stereabasket Awards 2022 με την Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou

Έρχονται τα Stereabasket Awards 2022!

pannikolaou