FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα με 2 αγώνες κυπέλλου και 18 στα πρωταθλήματα υποδομής!

Πλήρη αγωνιστική δράση και σήμερα Κυριακή στις διοργανώσεις της ΕΣΚΑΣΕ, με 2 αγώνες κυπέλλου, με τους οποίους ολοκληρώνεται η α’ φάση, αλλά και 18 αγώνες στα πρωταθλήματα εφήβων, κορασίδων και παίδων!

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μώλος (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζής)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατάγιας-Ζάχος)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Γερονικολός-Βιορές)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγ. Λαμίας (Ραμιώτης-Πατάγιας)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου-Μυτιληνάκης)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Γερονικολός-Βιορές)

11:30 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΓΑΣ Άμφισσας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΧΒΑ (Γκογκορώσης-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Αποστόλου)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Σπυρόπουλος-Μασλατζίδης)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 7/12)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας 39-59

pannikolaou