FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ

Κλήρωση Α’ ΕΣΚΑΣΕ 2022-23

Το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ θα ξεκινήσει στις 15 Οκτωβρίου. Μετά τη σημερινή κλήρωση το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών έχει ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κένταυρος Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου

Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας

Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός

ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας

Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: ΧΒΑ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας

Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού

Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου

Τελεθριακός-Κάδμος

ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΧΒΑ

Ρεπό: Λοκρός

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός

Κάδμος-Άρης Θήβας

Α.Ε. Καρύστου-Απόλλων Λιβαδειάς

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός

Ρεπό: Πρωτέας Σχηματαρίου

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Λοκρός-ΓΑΣ Βασιλικού

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

Άρης Θήβας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Τελεθριακός-ΧΒΑ

ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Άρης Θήβας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός

ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας

Πρωτέας Σχηματαρίου-Τελεθριακός

Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Σ. Ιτέας-Α.Ε. Καρύστου

Λοκρός-Κάδμος

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Απόλλων Λιβαδείας-ΧΒΑ

Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Τελεθριακός-ΑΓΕ Χαλκίδας

Ρεπό: ΓΑΣ Βασιλικού

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός

Κάδμος-Γ.Σ. Ιτέας

Α.Ε. Καρύστου-ΓΑΣ Βασιλικού

ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

Πρωτέας Σχηματρίου-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Τελεθριακός

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ Βασιλικού-Κάδμος

Γ.Σ. Ιτέας-Κένταυρος Λιβαδειάς

Λοκρός-ΧΒΑ

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Απόλλων Λιβαδειάς-ΑΓΕ Χαλκίδας

Άρης Θήβας-Τελεθριακός

Ρεπό: Α.Ε. Καρύστου

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Γ.Σ. Ιτέας

Κένταυρος Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού

Κάδμος-Α.Ε. Καρύστου

Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειας

ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Πρωτέας Σχηματαρίου-Λοκρός

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. Καρύστου-Κένταυρος Λιβαδειάς

ΓΑΣ Βαιλικού-ΧΒΑ

Γ.Σ. Ιτέας-Πρωτέας Σχηματαρίου

Λοκρός-ΑΓΕ Χαλκίδας

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Τελεθριακός

Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας

Ρεπό: Κάδμος

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Α.Ε. Καρύστου

Κένταυρος Λιβαδειάς-Κάδμος

Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Τελεθριακός-Λοκρός

ΑΓΕ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

Ρεπό: Απόλλων Λιβαδειάς

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κάδμος-ΧΒΑ

Α.Ε. Καρύστου-Πρωτέας Σχηματαρίου

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

Γ.Σ. Ιτέας-Τελεθριακος

Λοκρός-Άρης Θήβας

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Λιβαδειάς

Ρεπό: Κένταυρος Λιβαδειάς

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΧΒΑ-Κένταυρος Λιβαδειάς

Απόλλων Λιβαδειάς-Λοκρός

Άρης Θήβας-Γ.Σ. Ιτέας

Τελεθριακός-ΓΑΣ Βασιλικού

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

Ρεπό: ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (8-9 Οκτωβρίου)

pannikolaou

Αγιασμός στο αντρικό και τμήματα υποδομής του ΓΑΣ Βασιλικού (pics)

pannikolaou

Στη νέα εποχή με όνειρα και φιλοδοξίες ο Ερμής Σχηματαρίου! (pics)

pannikolaou