FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (28/9-3/10)

Με αγωνιστική δράση στο κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ αλλά και στα πρωταθλήματα παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων, συνεχίζονται οι τοπικές διοργανώσεις από τις 28 Σεπτεμβρίου έως τις 3 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

21:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε. Καρύστου

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ορχομενός

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΠΑΠΕΛ

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Αλίαρτος

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μπούκαλη

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου

16:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος

16:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός

15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας

 

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αλιάρτου Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ..Σ Ιτέας-Έσπερος Λαμίας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

Σχετικά άρθρα

Νέος πρόεδρος των διαιτητών ο Αντώνης Σπυρόπουλος!

pannikolaou

Video από την 6η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou