FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/9)

Πρεμιέρα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 17-18 Σεπτεμβρίου, με τους αγώνες για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων, που παραδοσιακά ανοίγουν την αυλαία των τοπικών πρωταθλημάτων.

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

13:30 Κλειστό Καρύστου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μαλεσίνα

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Αλίαρτος

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας  Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κάδμος

17:15 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Επαμεινώνδας Λεύκτρων

Σχετικά άρθρα

Ο πρόεδρος της ΕΟΚ Βαγγέλης Λιόλιος στα Stereabasket Awards 2022!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (8-9 Οκτωβρίου)

pannikolaou

Στη νέα εποχή με όνειρα και φιλοδοξίες ο Ερμής Σχηματαρίου! (pics)

pannikolaou