ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (30/9-3/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που από 30/9-3/10 με παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής για τα πρωταθλήματα υποδομής, όπως και με τους αγώνες του κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ, για τη φάση των ”16”.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Τζουβάνα-Σιαδήμας-Γαβριήλ Ειλ. )

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε. Καρύστου (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Κατρακάζος)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Μασλατζίδου)

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ορχομενός (Νικολακάκης-Πατσούρας-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Ντόσκουρης-Παύλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας (Ζέρβα-Κουλός-Παπαδήμου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς-Καρβούνης) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γαβριήλ Ειλ.-Παντελή-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΠΑΠΕΛ (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Ρίζος-Μπάκα-Μπάκας)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Χατζησωτηρίου-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Αλίαρτος (Κάζας-Τσαμάτη)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος-Αλεξίου)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Πατσούρας-Μασλατζίδης Κ.-Νικολακάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μπούκαλη (Ζέρβα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Τσαπάτος-Νταντή)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Τριανταφύλλου-Μπάνος-Κιούσης)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Παντελή-Νταντή)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Παπαδήμου-Ζέρβα-Κουλός)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-ΑΠΣ Λαμίας (Κουρούλης-Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Βελεσιώτη-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Παντελή-Μασλατζίδης Κ.-Νταντή)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γαβριήλ Ειλ.-Μέτσκα-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Γεωργίου-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Σιαδήμας-Χανής-Τζουβάνα)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Μέτσκα-Τριανταφύλλου)

16:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπακα-Χατζηπαναγιώτου-Ρίζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Χριστόπουλος-Αλεξίου)

15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Νιαβής-Σακαρέλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας (Χατζηπαναγιώτου-Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου (Παπαδήμου-Κουλός-Ζέρβα)

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ..Σ Ιτέας-Έσπερος Λαμίας (Ντόσκουρης-Παύλος-Γρίβα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Χριστόπουλος-Αλεξίου)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Παπαδήμου-Δρίβα-Κουλός)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς (Κουρούλης-Νταλιάνη-Κόνδης)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-23 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/11)

pannikolaou