ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (23-25/9)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στο πρόγραμμα του επόμενου τριημέρου (23-25/9) με αγώνες για το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ και για τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

20:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κάδμος (Μπάκα-Κατσιμίχα-Ρίζος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-ΧΒΑ (Μπάνος-Κιούσης-Νταντή)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Νταντή-Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Θήβας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Νταλιάνη)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος-Αλεξίου Αλ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Τσαπάτος-Παντελή-Τζουβάνα)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Τσάλας-Κιούσης-Μπάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΑΓΕ Χαλκίδας (Εμφιετζής-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Εμφιετζής-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γεωργίου-Τριανταφύλλου-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Λοκρός (Καζάς-Τσαμάτη-Καζάς Αργ.)

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ακαδημία Ιστιαίας (Ρίζος-Μπάκα-Κατσιμίχα)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γλωσσόπουλος-Λούβαρης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Έσπερος Λαμίας (Παπαδήμου-Κουλός-Δρίβα)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντόσκουρης-Παύλος-Κουλός)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

15:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Μπούκαλη (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Νικολακάκης-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γεωργίου-Μάγκος-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Τσαπάτος-Παντελή-Τζουβάνα)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος-Αλεξίου Αλ.)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Μπάκα-Ρίζος-Κατσιμίχα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Δέδες-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

18:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-Μώλος (Νταλιάνη-Κάππας-Ντουρντουρέκας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης-Τριανταφύλλου)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζησωτηρίου-Τριανταφύλλου-Νικολακάκης)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Γαβριήλ Ειλ.-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Αλίαρτος (Μπάκα-Ρίζος-Κατσιμίχα)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος-Κατσιμίχα)

15:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Τριανταφύλλου-Χανής-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καλαντζής-Αναγνώστου-Λούβαρης)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Νταλιάνη)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Τελεθριακός (Νιαβής-Σακαρέλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Αναγ. Λαμίας (Καλαντζής-Αναγνώστου-Λούβαρης)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Βελεσιώτη-Κατρακάζος-Γαβριήλ Ειλ.)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γεωργίου-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Σύλλας (Ντουρντουρέκας-Κάππας-Νταλιάνη)

11:30 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-ΓΑΣ Άμφισσας (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΧΒΑ (Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΠΑΠΕΛ (Τσαπάτος-Μέτσκα-Νταντή)

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Έσπερος Λαμίας (Μπάκα-Ρίζος-Κατσιμίχα)

Σχετικά άρθρα

Ο Γιώργος Πρίντεζης στα Stereabasket Awards 2022!

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (30/9-3/10)

pannikolaou

Ο Χρήστος Μαρμαρινός στα Stereabasket Awards 2022!

pannikolaou