ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-18/9)

Πρεμιέρα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 17-18 Σεπτεμβρίου, με τους αγώνες για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων, που παραδοσιακά ανοίγουν την αυλαία των τοπικών πρωταθλημάτων.

Δείτε παρακάτω τον ορισμό αγώνων και κριτών:

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Γεωργίου-Τριανταφύλλου)

13:30 Κλειστό Καρύστου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Κιούσης)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Τσαπάτος-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελή-Νικολακάκης)

15:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Ρίζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Μαλεσίνα (Αλεξίου Αλεξ.-Μασλατζίδου-Χριστόπουλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Αλίαρτος (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

16:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λαμίας  Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Γ.Σ. Ιτέας (Κουλός-Παπαδήμου)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μάγκος-Μπάνος)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Μάγκος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Σύλλας (Καλαντζής-Δέδες)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Παντελή-Τριανταφύλλου)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Γεωργίου-Μασλατζίδης Κ.)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Νικολακάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Άρης Θήβας (Κατρακάζος-Χανής)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Κάδμος (Μέτσκα-Βελεσιώτη)

17:15 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Κουρούλης-Νταλιάνη)

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Άρης Αμφίκλειας (Αλεξίου Αν.-Μασλατζίδου Αικ.)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Αλεξίου-Χρίστόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μπούκαλη (Λούβαρης-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Δρίβα-Ντόσκουρης)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Τσιμπρίκα-Λούβαρης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Κατρακάζος-Χανής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Απόλλων Λιβαδειάς (Δρίβα-Ντόσκουρης)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Μπάκα-Ρίζος)

*Σε λίγο θα θα γίνουν γνωστοί οι κριτές και των υπόλοιπων αγώνων. 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (23-25/9)

pannikolaou

Στις 10 Οκτωβρίου η εκδήλωση των Stereabasket Awards 2022!

pannikolaou

Οι κριτές στο κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (22/9)

pannikolaou