Β' ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα του κυπέλλου Ελλάδας. Στις 21/9 Έσπερος Λαμίας-Γέφυρα

Η ΕΟΚ έκανε γνωστές σήμερα τις ημερομηνίες της 1ης αγωνιστικής του κυπέλλου Ελλάδας, που περιλαμβάνει αγώνες των ομάδων Β’ και Γ’ Εθνικής.

Ο Έσπερος Λαμίας θα υποδεχθεί σε νοκ-άουτ αγώνα την Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου τη Γέφυρα στις 17:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  

Γ. Γεννηματάς 17.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΟ Μυκόνου

Χ. Αγγουράκης 17.00 ΓΣ Δάφνη Δαφνίου – Εθνικός ΟΦΠΦ

Αν. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος ΓΣΣ – ΟΦΗ

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός ΑΟ – ΑΟΝΣ Μίλων

Αγ. Θωμά Αμαρ. 17.00 ΑΣΕ Δούκα – ΑΟ Αχαγιά 82

T. Βογιατζής       17.00 Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Π. Φαλήρου

Β’ Πεύκης 17.00 ΑΟ Πεύκης – ΑΟ Παγκρατίου

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου – ΠΟΚ Έσπερος

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας – ΜΓΣ Γέφυρας

Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 ΓΣ Νίκη Βόλου – ΑΣ Βίκος Ιωαννίνων

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη ΕΚ – ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας

ΔΑΚ Σερρών 17.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΕ Δόξα Λευκάδας

Φ. Αμοιρίδης 17.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης – ΔΕΚΑ

Λαγκαδά 17.00 ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – Τρίκαλα Basket

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας

 

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας

Νήαρ Ηστ 17.00 ΑΟ Νήαρ Ηστ – ΑΟ Δάφνης

Παν.Αλεξ/σας 17.00 ΑΟ Αχαΐας Η Γαλήνη – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Ψυχικού 17.00 Ποσειδών ΑΟ Ν. Ψυχικού – ΑΕ Γλαύκου Έσπερου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ – ΓΣ Ηλιούπολης

Αμαλιάδας 17.00 ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας – ΑΟ Ερμιονίδας

Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου – ΑΟ Καλαμάτα 1980

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΑΕΤ Δίων ο Κυπαρισσεύς

Α΄ Μοσχάτου 17.00 ΑΟ Ελευθερία Μοσχάτου – ΓΣ Μανδραϊκός

 

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ  

Αγ. Παύλου 17.00 ΑΣ Διγενής Λακ.- ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Καστοριάς

ΔΑΚ Κιλκίς 17.00 ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας

ΔΑΚ Βασιλικών 17.00 ΓΑΣ Βασιλικών Θεσσαλονίκης – ΑΣ Καστοριάς

Αλμυρού 17.00 ΓΣ Αλμυρού – ΣΑΑΚ Ανατόλια

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων – ΑΓΣ Το Ρούπελ Σιδηροκάστρου

Παλαμά Καρδ. 17.00 ΓΣ Τιτάνες Παλαμά-ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων

Νέο Ιωαννίνων 17.00 ΣΚ Ιωάννινα – ΑΣ Όλυμπος ΕΚΕ

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ – ΑΟ Τρίκαλα

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 ΦΣ Εθνικός Κοζ. – ΑΣ Νίκαια 2012

Σχετικά άρθρα

Κύπελλο Ελλάδας: Το πάλεψε στα ίσια! Έσπερος My KTEO Λαμίας-Πανερυθραϊκός 75-89

pannikolaou

Ο Αλ. Στεφάνου στον ΑΓΣ Ιωαννίνων!

pannikolaou

Κύπελλο Ελλάδας: Δυνατό τεστ απέναντι στον Πανερυθραϊκό (5 μ.μ.)

pannikolaou