ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΕΣΚΑΣΕ: Με 5 αγώνες κυπέλλου 17 στα πρωταθλήματα υποδομής το σημερινό πρόγραμμα (1/10)

Με 22 αγώνες συνεχίζονται σήμερα οι διοργανώσεις της ΕΣΚΑΣΕ, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει 5 αγώνες κυπέλλου και 17 αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής (παίδων, εφήβων, κορασίδων).

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Α.Ε. Καρύστου (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κάδμος (Χαϊνά-Αρτσίτας)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ορχομενός (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Αναγέννηση Λαμίας (Ραμιώτης-Χουσιάδας)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσάλας Ι.-Τσάλας Γ.)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-ΠΑΠΕΛ (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Απόλλων Χαλκίδας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Ερμής Σχηματαρίου (Γκαράς-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

15:15 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδ. Ιστιαίας-Τελεθριακός (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μασλατζίδης-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Μπούκαλη (Ντάνος-Ζάχος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Χαϊνά-Αρτσίτας)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλας Ι.-Γκογκορώσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας (Ντάνος-Ζάχος)

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Έσπερος Λαμίας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 7/12)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας 39-59

pannikolaou