ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα με 1 αγώνα κυπέλλου και 15 στα πρωταθλήματα υποδομής (2/10)

Αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ την Κυριακή 2 Οκτωβρίου, με το πρόγραμμα να περιλαμβάνει ένα αγώνα για το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ, με τον οποίο ολοκληρώνεται η φάση των ”16” αλλά και 15 αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής (εφήβων, παίδων, νεανίδων).

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:00 Κλειστό Διστόμου Μεδεών-ΑΠΣ Λαμίας (Γερονικολός-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Γ.Σ. Στύρων (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Καρβούνης)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Αρτσίτας-Καρβούνης)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Αλίαρτος (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

16:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Καραμιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Τελεθριακός (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Άρης Αμφίκλειας (Ραμιώτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Πρωτέας Λαμίας (Γερονικολός)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου (Κοτσιμπός-Ζάχος)

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ..Σ Ιτέας-Έσπερος Λαμίας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Κάδμος (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Ακαδημία Ιστιαίας-Αλίαρτος (photo album)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού 28-56

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου 64-29

pannikolaou