ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα με 1 αγώνα κυπέλλου και 16 για τα πρωταθλήματα υποδομής (9/10)

Αγωνιστική δράση και σήμερα στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με 1 αγώνα κυπέλλου για τη φάση των ”8” αλλά και 16 αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής (παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων) που βρίσκονται στην 4η αγωνιστική.

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ντάνος-Γερονικολός)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Γκογκορώσης-Γκαράς)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Αποστόλου Δημ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γκαράς-Γκογκορώσης)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Ντάνος-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Ζάχος-Ραμιώτης)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγ. Λαμίας (Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νικολιάς-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης-Καρβούνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Α.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Σύλλας (20-0 α.α.).

Σχετικά άρθρα

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (photo album)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου 27-56

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας 42-35

pannikolaou