ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 77-36

Η ΑΓΕ Χαλκίδας επικράτησε της Α.Ε.Ν. Αρτάκης με 77-36 συνεχίζοντας με μια ακόμα νίκη στο πρωτάθλημα εφήβων.

Οι γηπεδούχοι έκαναν πολύ καλή πρώτη περίοδο (33-9), με την Αρτάκη να ισορροπεί τον αγώνα και το σκορ στο 30′ να είναι 57-36. Οι γηπεδούχοι με επιμέρους σκορ 20-0 στο τελευταίο 10λεπτο έφτασε στη νίκη με τελικό σκορ 77-36.

Διαιτητές: Παντελίδης Κυρ.-Παντελίδης Αντ.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 33-9, 44-20, 57-36, 77-36.

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βελισσαράκος-Πανούσης): Παπαλιόλιος Αγγ., Καρκαλής, Λειβαδίτης9 (1), Τριανταφύλλου 2, Κούτρας Π. 14, Κούτρας Ρ. 14, Μίσχος 12 (1), Γκαβρίλοβιτς 8, Αφράτης 4, Κοφίτσας 9, Τζίνης 2, Παπανικολάου 3 (1).

Α.Ε.Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Στεφανίδης-Τσαρούχας): Καρκαλής, Αφένδρας 2, Οικονομίδης 2, Τρίκας, Στεφανίδης 10 (1), Γραμματικόγιαννης, Ηλίάδης, Αλεξανδρής, Δάγκουλας Γ. 8, Κονόμι, Χαραλαμπίδης 7 (1), Δάγκουλας Κ. 7 (1).

• Σε νεότερη ανάρτηση θα ακολουθήσει photo album του αγώνα.