Α ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-16/10)

Αγωνιστική δράση με πλούσιο πρόγραμμα τις επόμενες μέρες για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, καθώς εκτός από τους αγώνες των τμημάτων υποδομής, που πλέον μπαίνουν στην 5η αγωνιστική, ξεκινάει και το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ!

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ. Στύρων

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΠΑΠΕΛ

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Πρωτέας Σχηματαρίου

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

14:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Τελεθριακός

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ

Σχετικά άρθρα

Ερμής Σχηματαρίου-Επίλεκτοι ΕΣΚΑΣΕ για φιλανθρωπικό σκοπό στις 18 Δεκεμβρίου!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Πρόσκληση σε συνάντηση από την ΕΟΚ προς όλους τους φορείς και τους κριτές!

pannikolaou