B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-24/10)

Για πρώτη φορά φέτος θα υπάρξει πλήρης αγωνιστική δράση στα τοπικά πρωταθλήματα, καθώς εκτός από την 2η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, κάνει πρεμιέρα η Β΄ κατηγορία και στους δύο ομίλους, ενώ συνεχίζονται για ένα ακόμα Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κάδμος

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΧΒΑ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αντικύρων  Μεδεών-ΑΠΣ Λαμίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μαλεσίνα

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αλίαρτος

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μπούκαλη

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.).

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Κονίστρες

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Ορχομενός

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αλίαρτος

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-Μπούκαλη

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Σχετικά άρθρα

Νέος πρόεδρος των διαιτητών ο Αντώνης Σπυρόπουλος!

pannikolaou

M.V.P. Α’ ΕΣΚΑΣΕ (6η αγωνιστική): Ο…40αρης Κωνσταντίνος Σταύρου!

pannikolaou

Video από την 6η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou