FEATURED ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (8-9 Οκτωβρίου)

Με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής αλλά και με την προκριματική φάση του κυπέλλου συνεχίζονται το διήμερο 8-9 Οκτωβρίου τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Ντάνος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Α.)

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Τσάλας Γ.-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.-Ντάνος)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Καρβούνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

13:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας-Χουσιάδας)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Καραμπιτσάκος)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Νικολιάς-Αποστόλου)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Χατζής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Κατσέλη-Βιορές)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Κατσέλη-Γερονικολός)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Γκαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ντάνος-Γερονικολός)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Γκογκορώσης-Γκαράς)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Αποστόλου Δημ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γκαράς-Γκογκορώσης)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Ντάνος-Βιορές)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Ζάχος-Ραμιώτης)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγ. Λαμίας (Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νικολιάς-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης-Καρβούνης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Α.)

 

Σχετικά άρθρα

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (photo album)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (5η αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας 39-62

pannikolaou