FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-17 Οκτωβρίου)

Με την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Α’ ΕΣΚΑΣΕ, αλλά και με αγώνες για την 5η αγωνιστική στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζεται το τετραήμερο 14-17 Οκτωβρίου η αγωνιστική δράση στις τοπικές κατηγορίες. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός (Τσάλας Ι.-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Ντάνος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας (Χαϊνά-Τσάλας Γ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ. Στύρων (Γκογκορώσης-Γιαπλές)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΠΑΠΕΛ (Αρτσίτας-Καπάνταης)

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γιαπλές-Καρβούνης)

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Ντάνος-Χατζής)

14:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χαϊνά-Τσάλας Γ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Ντάνος)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Ραμιωτης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελίδης Κ.-Παντελίδης Α.)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Χατζής-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Χατζής-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Γιαπλές-Καπάνταης)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Σπυρόπουλος-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος)

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Τελεθριακός (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ραμιώτης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Καρβούνης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ

Σχετικά άρθρα

Νέος πρόεδρος των διαιτητών ο Αντώνης Σπυρόπουλος!

pannikolaou

M.V.P. Α’ ΕΣΚΑΣΕ (6η αγωνιστική): Ο…40αρης Κωνσταντίνος Σταύρου!

pannikolaou

Video από την 6η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou