B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-24 Οκτωβρίου)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, καθώς εκτός της 2ης αγωνιστικής της Α’ κατηγορίας, το Σαββατοκύριακο 22-23 Οκτωβρίου γίνεται η πρεμιέρα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ, ενώ συνεχίζονται τα πρωταθλήματα υποδομής, με αγώνες κυρίως για τις κατηγορίες παίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κάδμος (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου (Ντάνος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Καραμπιτσάκος-Χατζής)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλας Ι.-Σπυρόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Χαϊνά-Μασλατζίδης)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΧΒΑ (Νικολιάς-Τσάλας Γ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-ΑΠΣ Λαμίας (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Αποστόλου Δημ.-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δημ.-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης ((Ντάνος-Γερονικολός)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Αποστόλου Α.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μαλεσίνα (Γκαράς-Γκογκορώσης)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αλίαρτος (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Ντάνος-Βιορές)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μπούκαλη (Τσάλας Ι.-Σπυρόπουλος)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.). (Χουσιάδας-Ραμιώτης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χαϊνά-Μασλατζίδης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Κονίστρες (Κατσέλη-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Ορχομενός (Κατσέλη-Γιαπλές)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αλίαρτος (Χατζής-Μασλατζίδης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας (Χατζής-Μασλατζίδης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-Μπούκαλη (Γερονικολός-Ραμιώτης)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου (Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Γερονικολός)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μυτιληνάκης-Γκγκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Ντάνος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Αποστόλου Δημ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Πατάγιας-Ζαφείρη)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Ντάνος-Βιορές)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γκογκορώσης-Μυτιληνάκης)

 

Σχετικά άρθρα

Ανακοίνωση-διαμαρτυρία Μώλου για τον αγώνα με τον Άρη Αμφίκλειας

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou