ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα και το κύπελλο ΕΣΚΑΣΕ (8-9/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με δράση στα πρωταθλήματα υποδομής, όπως και με τους αγώνες του κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ, για τη φάση των ”8”.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Ντουρντουρέκας-Κόνδης-Νταλιάνη)

20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Εμφιετζής-Μέτσκα-Νικολακάκης)

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Γεωργίου-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Μέτσκα-Εμφιετζής-Νικολακάκης)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Παντελή-Χανής-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου-Αλεξίου Αλεξ.)

13:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Αλεξίου Αν.-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου)

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Κατσιμίχα-Κάππας-Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Δρίβα-Παπαδήμου-Ζέρβα)

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Κούλος-Ντόσκουρης-Παύλος)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Παπαδήμου-Δρίβα-Κουλός)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μάγκος-Μασλατζίδης-Παντελή)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Κατσιμίχα-Ρίζος-Μπάκας)

16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Ρίζος-Μπάκας-Μπάκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Γεωργίου-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Χριστόπουλος-Νιαβής-Μασλατζίδου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Χατζησωτηρίου-Γαβριήλ Ελ.-Νικολακάκης)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ρίζος-Μπάκα-Κατσιμίχα)

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Παντελή-Εμφιετζής-Νταντή)

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Τριανταφύλλου-Γαβριήλ Εολ.-Χανής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Αλεξίου Αν.-Αλεξίου Αλ.)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος-Νιαβής)

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Νταλιάνη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Γιαννόπουλος-Αναγνώστου)

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγ. Λαμίας (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Καλαντζής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Γεωργίου-Βελεσιώτη-Μάγκος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μάγκος-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Τριανταφύλλου)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-23 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/11)

pannikolaou