ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-17/10)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για το τριήμερο 14-16 Οκτωβρίου, με αγώνες σε Α’ ΕΣΚΑΣΕ και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Τελεθριακός (Μπάνος-Σαρλάνη-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Νιάβης-Τριανταφύλλου-Κάζας)

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Απόλλων Λιβαδειάς (Δρίβα-Ντόσκουρης-Παύλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νταλιάνη-Κουρούλης-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Άρης Θήβας (Μάγκος-Μέτσκα-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Γαβριήλ Ειλ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Αναγνώστου-Καλαντζής-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ. Στύρων (Γεωργίου-Μασλατζίδης Κ.-Νταντή)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Σιαδήμας-Τζουβάνα-Παντελή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-ΠΑΠΕΛ (Εμφιετζής-Χανής-Μασλατζίδης Στεφ.)

14:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσαπάτος-Μασλατζίδης Κ.-Νικολακάκης)

15:30 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μπάκα-Κατσιμίχα-Μπάκας)

14:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μέτσκα-Γαβριήλ-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Τελεθριακός (Καζάς-Τσαμάτη)

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Σύλλας (Νιάβης-Δέδες)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

13:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Γεωργίου-Παντελή-Νταντή)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελή-Βελεσιώτη-Κατρακάζος)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσαπάτος-Νταντή-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τζουβάνα-Σιαδήμας-Μάγκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίαντας Αυλίδας (Εμφιετζής-Μασλατζίδης Στεφ.-Χανής)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αλίαρτος (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου (Μπάκα-Μπάκας-Ρίζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Απόλλων Λιβαδειάς (Νιάβης-Σακαρέλος)

15:15 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Αλεξίου Αν.-Χριστόπουλος-Αλεξίου Αλεξ.)

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Τελεθριακός (Αναγνώστου-Κουρούλης-Νταλιάνη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Πρωτέας Λαμίας (Καλαντζής-Δέδες-Γλωσσόπουλος)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Αλεξίου Αλεξ.-Χριστόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Γ.Σ. Ιτέας (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Δρίβα-Αντωνίου-Παπαδήμου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ (Σιαδήμας-Τζουβάνα-Παντελή)

 

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27/11)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-23 Νοεμβρίου)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/11)

pannikolaou