ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-24/10)

Πλήρη αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με πρεμιέρα στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ, με τη 2η αγωνιστική στην Α’ κατηγορία, ενώ συνεχίζονται τα πρωταθλήματα υποδομής, με αγώνες κυρίως για τις κατηγορίες παίδων και νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ 

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κάδμος (Αλεξίου Αλεξ.-Μασλατζίδου-Χριστόπουλος)

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε. Καρύστου (Μπάκα-Κατσιμίχα-Μπάκας)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Βελεσιώτη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Βασιλικού (Κουρούλης-Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Γ.Σ. Ιτέας (Μέτσκα-Μάγκος-Μασλατζίδης Κ.)

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-ΧΒΑ (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-ΑΠΣ Λαμίας (Δρίβα-Παπαδήμου-Παύλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Τσάλα-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Μπάκα-Κατσιμίχα-Μπάκας)

20:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Εμφιετζής-Μέτσκα-Μάγκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μαλεσίνα (Παντελή-Μασλατζίδης Στεφ.)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Αλίαρτος (Μασλατζίδου-Χριστόπουλος-Αλεξίου Αλεξ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας (Παπαδήμου-Αντωνίου-Παύλος)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Μπούκαλη (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη-Κουρούλης)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.). (Γιαννόπουλος-Γλωσσόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Γεωργίου-Χστζησωτηρίου-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Κονίστρες (Μέτσκα-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

17:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Ορχομενός (Παντελή-Μάγκος-Μασλατζίδης Κ.)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αλίαρτος (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίαντας Αυλίδας (Τσάλα-Μπάνος-Κιούσης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-Μπούκαλη (Σταμάτη-Λούβαρης-Δέδες)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μώλος (Αλεξίου Αλεξ.-Χριστόπουλος-Μασλατζίδου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Εμφιετζής-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου (Τριανταφύλλου-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Μπάκα-Ρίζος-Μπάκας)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Πρωτέας Σχηματαρίου (Τσαπάτος-Εμφιετζής-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός (Νταλιάνη-Ντουρντουρέκας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας (Λούβαρης-Αναγνώστου-Καλαντζής)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Τσάλα-Κιούσης-Μπάνος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-ΓΑΣ Άμφισσας (Χριστόπουλος-Μασλατζίδου-Αλεξίου Αλεξ.)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος (Ντουρντουρέκας-Νταλιάνη)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

21:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Βελεσιώτη-Μέτσκα-Μασλατζίδης Κ.)

Σχετικά άρθρα

Πρόσκληση σε συνάντηση από την ΕΟΚ προς όλους τους φορείς και τους κριτές!

pannikolaou

Κριτές: ”Δεν θα παραστούμε στους αγώνες παρά τους ορισμούς που θα γίνουν από την ΚΕΔ-ΕΣΚΑΣΕ”

pannikolaou

Ανακοίνωση των κριτών για την αποχή τους από τους αγώνες

pannikolaou