B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Οι σημερινοί αγώνες στα γυμναστήρια της ΕΣΚΑΣΕ (30 Οκτωβρίου)

Με 16 αγώνες συνεχίζονται σήμερα Κυριακή 30 Οκτωβρίου τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αγωνιστική δράση στη Β’ ΕΣΚΑΣΕ όπου με δύο αναμετρήσεις ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής, αλλά και με αγώνες στα πρωταθλήματα εφήβων, νεανίδων και κορασίδων.

Δείτε παρακάτω σε ποια γυμναστήρια μπορείτε να πάτε σήμερα για να παρακολουθήσετε αγώνες τοπικών πρωταθλημάτων:

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Ορχομενού Ορχομενός-Γ.Σ. Αυλίδας (Γερονικολός-Χριστοδούλου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Κονίστρες (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

16:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού (Μυτιληνάκης-Λαζόπουλος)

19:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Παντελίδης Κυρ.-Παντελίδης Αντ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Αίαντας Αυλίδας (Αποστόλου Δημ.-Γιαπλές)

20:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Αποστόλου Δημ.-Γιαπλές)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος (Γκαράς-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ζάχος-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας (Ζάχος-Ραμιώτης)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Πρωτέας Σχηματαρίου (Καρβούνης-Καπάνταης)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Αίας Αλιβερίου (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Μαυροματίου Επαμ. Λεύκτρων-Κάδμος ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Κάδμος (Κοτσιμπός)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (3-4/12)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ: Άρης Αμφίκλειας-Μώλος 76-53 (video)

pannikolaou