FEATURED ΜΙΚΤΕΣ

Προπόνηση για το Αναπτυξιακό της ΕΣΚΑΣΕ την Τετάρτη 26/10 στο Μαρτίνο. Οι αθλητές που κλήθηκαν

Με προπόνηση την Τετάρτη 26 Οκτωβρίου στο κλειστό γυμναστήριο του Μαρτίνου, συνεχίζεται το Αναπτυξιακό πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ, με στόχο την τελική επιλογή των αθλητών που θα εκπροσωπήσουν την ΕΣΚΑΣΕ στο τουρνουά που διοργανώνει η ΕΟΚ σε συνεργασία με τις Ενώσεις.

Οι προπονήσεις αφορούν αθλητές γεννημένους τα έτη 2007 και 2008, οι οποίοι είναι χωρισμένοι σε δύο γκρουπ.

Η προπόνηση των 2007 θα πραγματοποιηθεί από 17:30-19:15 ενώ εκείνη των 2008 από 19:15-21:00. Οι προπονήσεις γίνονται υπό την καθοδήγηση του Ομοσπονδιακού προπονητή της Περιφέρειας, Αργύρη Κουβάρα.

Οι αθλητές που κλήθηκαν στην προπόνηση της Τετάρτης 26/10:

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 2007 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30-19:15
Α/Α ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΜΑΔΑ
1 ΤΖΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
3 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
5 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
6 ΠΗΓΑΙΔΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
7 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
8 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
9 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
10 ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
11 ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
12 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
13 ΦΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Σ.Κ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
15 ΣΑΡΙΔΗΣ ΝΟΤΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16 ΚΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ Α.Ν.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
18 ΚΟΚΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 2008 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:15-21:00
Α/Α ΑΘΛΗΤΕΣ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
2 ΠΑΠΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4 ΝΤΟΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
5 ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
6 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
7 ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ‘Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ’
8 ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ‘Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ’
9 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
10 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
11 ΣΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
12 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.Κ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
15 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Γ.Σ.ΣΤΥΡΩΝ
16 ΓΕΡΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
17 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΩΜΑΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
18 ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
19 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας 39-59

pannikolaou

Αναπτυξιακό: Προπόνηση την Πέμπτη 8/12 στο κλειστό Μαρτίνου για τους γεννημένους το 2009

pannikolaou