FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (6η αγωνιστική 29-30/10)

Το πρωτάθλημα εφήβων συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 29-30 Οκτωβρίου με τα παιχνίδια της 6ης αγωνιστικής, με αγώνες σε όλους τους ομίλους.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από τις αναμετρήσεις της 6ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας 58-66

Ρεπό: Αστέρας Αλιβερίου & Αίας Αλιβερίου

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-6/11)

Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

Ρεπό: Α.Σ. Καρυστίας & Γ.Σ. Στύρων

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Αστέρας Αλιβερίου 3 6 216-170 3-0
2 Α.Σ. Καρυστίας 4 6 259-259 2-2
3 Γ.Σ. Στύρων 4 5 234-252 1-3
4 Αίας Αλιβερίου 3 4 190-218 1-2
5 Κονίστρες

*Οι Κονίστρες έχουν αποχωρήσει από το πρωτάθλημα. 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 123
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 94
  3. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 79
  4. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 73
  5. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 72
  6. Σεφερλής (Αστέρας Αλιβερίου) 54
  7. Σαμαράς (Αίας Αλιβερίου) 37
  8. Φεϊζάϊ (Γ.Σ. Στύρων) 36
  9. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 34
  10. Βασιλείου (Αστέρας Αλιβερίου) 34
  11. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 33
  12. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 28

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 13
  2. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 13
  3. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 8
  4. Καπόλας (Α.Σ. Καρυστίας) 8
  5. Λυκούδης (Γ.Σ. Στύρων) 6
  6. Μοιρώτσος (Αίας Αλιβερίου) 5
  7. Βογιατζής (Αστέρας Αλιβερίου) 5
  8. Μπάνος (Αστέρας Αλιβερίου) 4
  9. Παπακωνσταντίνου (Αστέρας Αλιβερίου) 3
  10. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 3

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 87-39

ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού 44-74

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 77-36

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-6/11)

Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 6 12 465-252 6-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 6 11 505-259 5-1
3 ΓΑΣ Βασιλικού 6 10 375-338 4-2
4 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 6 8 297-410 2-4
5 Απόλλων Χαλκίδας 6 7 303-440 1-5
6 ΧΒΑ 6 6 205-435 0-6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 155
  2. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 107
  3. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 93
  4. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 88
  5. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 87
  6. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 87
  7. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 76
  8. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 72
  9. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 69
  10. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 63
  11. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 55
  12. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 55
  13. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 53
  14. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 52
  15. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 50
  16. Αποστόλου (ΧΒΑ) 50
  17. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 48
  18. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 43
  19. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 43
  20. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 42

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 14
  2. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  3. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 10
  4. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 9
  5. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  6. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  7. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  8. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 6
  9. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  10. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  11. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  12. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  13. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  14. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  15. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  16. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  17. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  18. Κατσίκι (ΧΒΑ) 3
  19. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  20. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  21. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  22. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  23. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  24. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου 66-67

Κάδμος-Αίαντας Αυλίδας 74-57

Ερμής Σχηματαρίου-Αλίαρτος 45-92

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-6/11)

Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου

Αλίαρτος-Άρης Θήβας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Αλίαρτος 6 11 468-299 5-1
2 Κάδμος 6 11 410-342 5-1
3 Πρωτέας Σχημ. 6 11 444-312 5-1
4 Αίαντας Αυλίδας 6 8 318-386 2-4
5 Άρης Θήβας 6 7 378-406 1-5
6 Ερμής Σχημ. 6 6 246-519 0-6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 190
  2. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 121
  3. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 119
  4. Θεοδώρου (Κάδμος) 108
  5. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 107
  6. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 98
  7. Μπόκος (Άρης Θήβας) 89
  8. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 88
  9. Μπόγρης (Κάδμος) 87
  10. Χατζηστάμου (Αίαντας Αυλίδας) 85
  11. Σκούμας (Κάδμος) 84
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 80
  13. Λαλιώτης (Άρης Θήβας) 64
  14. Αντωνίου (Αλίαρτος) 60
  15. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 59
  16. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 52
  17. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 49
  18. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 45
  19. Μπέτα (Πρωτέας Σχηματαρίου) 43
  20. Μαργαρίτης (Αρης Θήβας) 43
  21. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 35
  22. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 34
  23. Τσιούνης (Ερμής Σχηματαρίου) 34
  24. Λώλος (Κάδμος) 32
  25. Δημητρίου (Αίαντας Αυλίδας) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουμαρτζάκης (Αίαντας Αυλίδας) 13
  2. Χαντζής (Πρωτέας Σχηματαρίου) 12
  3. Μπόγρης (Κάδμος) 12
  4. Θεοδώρου (Κάδμος) 12
  5. Βόγγελης (Ερμής Σχηματαρίου) 10
  6. Αναστασίου Δ. (Κάδμος) 9
  7. Χατζηϊωάννου (Αίαντας Αυλίδας) 9
  8. Τζανόπουλος Ε. (Αλίαρτος) 7
  9. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 6
  10. Χαλάτσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 6
  11. Κουτρουλάρας (Άρης Θήβας) 5
  12. Αρβανίτης (Αλίαρτος) 4
  13. Τζανόπουλος Τ. (Αλίαρτος) 3
  14. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 3
  15. Σκούμας (Κάδμος) 3
  16. Κουκουσούλας (Ερμής Σχηματαρίου) 3
  17. Θανάσαινας (Κάδμος) 2
  18. Κόλλιας (Κάδμος) 2
  19. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  20. Ντανάσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 2
  21. Αντωνίου (Αλίαρτος) 2
  22. Αργυρός (Αίαντας Αυλίδας) 2
  23. Ματθαίος (Άρης Θήβας) 2
  24. Σούτας (Άρης Θήβας) 2
  25. Μαργαρίτης (Άρης Θήβας) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Λοκρός-Κένταυρος Λιβαδειάς 80-69

Άρης Αμφίκλειας-Σύλλας 42-55

Απόλλων Λιβαδειάς-Τελεθριακός 57-50

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-6/11)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας

Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

Τελεθριακός-Λοκρός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κένταυρος Λιβ. 6 11 384-298 5-1
2 Λοκρός 6 11 383-299 5-1
3 Απόλλων Λιβ. 6 10 387-311 4-2
4 Σύλλας 6 8 241-333 2-4
5 Τελεθριακός 6 7 283-338 1-5
6 Άρης Αμφίκλειας 6 7 268-365 1-5

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 120
  2. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 115
  3. Ζώγας (Τελεθριακός) 104
  4. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 89
  5. Ζότο (Λοκρός) 88
  6. Ανέστης (Λοκρός) 86
  7. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 84
  8. Τσώνης (Απόλλων Λιβαδειάς) 80
  9. Φακίτσας (Σύλλας) 75
  10. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 67
  11. Σταμούλης (Κένταυρος Λιβαδειάς) 64
  12. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 63
  13. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 56
  14. Κουβλής Κ. (Τελεθριακός) 53
  15. Κουβλής Σ. (Τελεθριακός) 48
  16. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 38
  17. Αγκόλλι (Σύλλας) 35
  18. Ζωγράφος (Άρης Αμφίκλειας) 34
  19. Μυρογιάννης (Λοκρός) 32
  20. Θεοδώρου (Τελεθριακός) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Πιπέρας (Άρης Αμφίκλειας) 13
  2. Ανέστης (Λοκρός) 11
  3. Ξηρογιάννης (Λοκρός) 10
  4. Φακίτσας (Σύλλας) 7
  5. Τριάντης (Σύλλας) 7
  6. Ζώγας (Τελεθριακός) 6
  7. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  8. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 5
  9. Ζότο (Λοκρός) 4
  10. Γέρος Η. (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  11. Μπεζεντές (Κένταυρος Λιβαδειάς) 4
  12. Γέρος Κ. (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  13. Πρένγκα (Σύλλας) 3
  14. Μπάτσος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  15. Μαρκάκης (Λοκρός) 2
  16. Γεραγγελής (Λοκρός) 2
  17. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  18. Σκοτίδας (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  19. Πιπινής (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  20. Παππάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 2
  21. Σαββόπουλος (Σύλλας) 2
  22. Κέφος (Άρης Αμφίκλειας) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας 63-49

Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας 75-55

Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας αναβλήθηκε

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-5 & 6/11)

Αναγ. Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου

Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Έσπερος Λαμίας 6 11 453-312 5-1
2 Αναγ. Λαμίας 6 10 364-375 4-2
3 Μπούκαλη 5 9 326-286 4-1
4 ΓΑΣ Άμφισσας 6 7 346-421 1-5
5 Άτλας Καρπ. 5 6 293-337 1-4
6 Πρωτέας Λαμίας 4 5 215-267 1-3

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 179
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 177
  3. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 145
  4. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 111
  5. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 98
  6. Κιαμούρης (Μπούκαλη) 92
  7. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 83
  8. Κουμπούρας (Αναγ. Λαμίας) 73
  9. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 59
  10. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 59
  11. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 53
  12. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 52
  13. Ανδρέου (Άτλας Καρπενησίου) 50
  14. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 49
  15. Κεφαλάς (Αναγ. Λαμίας) 49
  16. Κωνσταντίνου (ΓΑΣ Άμφισσας) 48
  17. Γαλανός (Αναγ. Λαμίας) 42
  18. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 41
  19. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 39
  20. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 32
  21. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 32

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Λιαράκης (ΓΑΣ Άμφισσας) 11
  2. Παπαγεωργίου Φ. (Μπούκαλη) 11
  3. Τσιγαρίδας (Άτλας Καρπενησίου) 10
  4. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 10
  5. Πιλάτος (Έσπερος Λαμίας) 9
  6. Κοκοτίνης (Άτλας Καρπενησίου) 8
  7. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 5
  8. Χαλεπλής (Έσπερος Λαμίας) 5
  9. Αγγελόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 4
  10. Σταμούλης (Άτλας Καρπενησίου) 4
  11. Παπαγεωργίου Ν. (Μπούκαλη) 4
  12. Βελέντζας (ΓΑΣ Άμφισσας) 3
  13. Αθανασόπουλος (Αναγ. Λαμίας) 3
  14. Μήλιος (Πρωτέας Λαμίας) 3
  15. Χαλεπλής (Έσπερος Λαμίας) 2
  16. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 2
  17. Κοντογιώργος (Πρωτέας Λαμίας) 2
  18. Σπανέας (Πρωτέας Λαμίας) 2
  19. Ζιάκας (Πρωτέας Λαμίας) 2
  20. Τριανταφυλλόπουλος (Άτλας Καρπενησίου) 2
  21. Κοκολόγος Α. (ΓΑΣ Άμφισσας) 2

Σχετικά άρθρα

Νέος πρόεδρος των διαιτητών ο Αντώνης Σπυρόπουλος!

pannikolaou

Video από την 6η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou