ΕΦΗΒΩΝ

Πρωτάθλημα ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 24/10)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς στον β’ όμιλο της κατηγορίας εφήβων, μετά τον εξ αναβολής αγώνα της Δευτέρας ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 43-71.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η Αγωνιστική)

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (εξ. αναβ.) 43-71

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η-30/10)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

ΧΒΑ-ΓΑΣ Βασιλικού

ΑΓΕ Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 5 10 378-213 5-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 5 9 428-223 4-1
3 ΓΑΣ Βασιλικού 5 8 301-294 3-2
4 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 5 7 261-333 2-3
5 Απόλλων Χαλκίδας 5 6 264-353 1-4
6 ΧΒΑ 5 5 161-361 0-5

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 132
  2. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 93
  3. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 83
  4. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 79
  5. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 79
  6. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 77
  7. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 68
  8. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 58
  9. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 55
  10. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 49
  11. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 48
  12. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 48
  13. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 44
  14. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 41
  15. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 41
  16. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 40
  17. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 39
  18. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 33
  19. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 33
  20. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 32
  21. Αποστόλου (ΧΒΑ) 30
  22. Κατσίκι (ΧΒΑ) 30

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 10
  2. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 9
  3. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 9
  4. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  5. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 8
  6. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  7. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 5
  8. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 5
  9. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  10. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  11. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  12. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  13. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  14. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  15. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  16. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  17. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  18. Κατσίκι (ΧΒΑ) 3
  19. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  20. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  21. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  22. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  23. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  24. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  25. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  26. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 2
  27. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 2

Σχετικά άρθρα

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ: Άρης Θήβας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (pics)

pannikolaou

Με επιτυχία και συμμετοχή το σεμινάριο προπονητών στην Αλίαρτο! (pics)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (1-3 Μαρτίου)

pannikolaou