ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (3η Αγωνιστική)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα κορασίδων με τη διεξαγωγή της 3ης αγωνιστικής που έγινε το Σαββατοκύριακο 1-2 Οκτωβρίου.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από τα παιχνίδια της 3ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η)

ΓΑΣ Βασιλικού-Απόλλων Χαλκίδας 47-36

Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας 36-63

ΑΓΕ Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου 16-59

Ρεπό: Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-8-9/10)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου

Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 3 6 172-92 3-0
2 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 2 4 96-54 2-0
3 Αστέρας Αλιβερίου 2 3 91-49 1-1
4 Απόλλων Χαλκίδας 2 3 78-72 1-1
5 ΓΑΣ Βασιλικού 2 3 79-79 1-1
6 Αίας Αλιβερίου 3 3 83-158 0-3
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 2 2 40-135 0-2

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 62
  2. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 42
  3. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 34
  4. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 32
  5. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 31
  6. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 31
  7. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 30
  8. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 25
  9. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 23
  10. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 22
  11. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 20
  12. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 19
  13. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 17
  14. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 16
  15. Καλαμακίδη (ΑΓΕ Χαλκίδας) 14
  16. Κωνσταντάγγα Χ. (Αστέρας Αλιβερίου) 14

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  2. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  3. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  4. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  5. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  6. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  7. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 1
  8. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (3η)

ΓΑΣ Άμφισσας-Άρης Θήβας 39-51

Κάδμος-Έσπερος Λαμίας 50-37

Ρεπό: Σύλλας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η-8/10)

Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας

Άρης Θήβας-Σύλλας

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Έσπερος Λαμίας 3 5 153-134 2-1
2 Κάδμος 2 4 100-79 2-0
3 Άρης Θήβας 3 4 143-142 1-2
4 ΓΑΣ Άμφισσας 2 3 107-68 1-1
5 Σύλλας 2 2 51-131 0-2
6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 94
  2. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 50
  3. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 38
  4. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 36
  5. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 32
  6. Σκούμα (Κάδμος) 28
  7. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 27
  8. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 26
  9. Γεωργούση (Κάδμος) 22
  10. Μαστάϊ (Σύλλας) 20
  11. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 20
  12. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 20
  13. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 18

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 5
  2. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 4
  3. Σκούμα (Κάδμος) 3
  4. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 3
  5. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 3
  6. Μαστάϊ (Σύλλας) 3
  7. Βασίλα (Σύλλας) 2
  8. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  9. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 1
  10. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  11. Γαλιατσάτου (Σύλλας) 1
  12. Κοντογιάννη (Σύλλας) 1

 

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (8η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (photo album)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου 27-56

pannikolaou