ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (4η Αγωνιστική 8-9/10)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα κορασίδων με τη διεξαγωγή της 4ης αγωνιστικής που έγινε το Σαββατοκύριακο 8-9 Οκτωβρίου.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 58-62

Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου 53-29

Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 30-50

Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η-22/10)

ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: Απόλλων Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 4 7 230-154 3-1
2 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 3 6 146-84 3-0
3 Αστέρας Αλιβερίου 3 5 144-78 2-1
4 ΓΑΣ Βασιλικού 3 5 141-117 2-1
5 Απόλλων Χαλκίδας 3 4 108-122 1-2
6 Αίας Αλιβερίου 4 4 112-211 0-4
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 2 2 40-135 0-2

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 87
  2. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 74
  3. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 53
  4. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 50
  5. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 45
  6. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 41
  7. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 39
  8. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 37
  9. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 34
  10. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 31
  11. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 28
  12. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 27
  13. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 26
  14. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 26
  15. Μητροκώτσα (ΓΑΣ Βασιλικού) 21
  16. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 21
  17. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 20
  18. Μελάνη (Αστέρας Αλιβερίου) 19
  19. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 16
  20. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  2. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  3. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  4. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  5. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  6. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  7. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  8. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  9. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 1
  10. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η)

Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας 51-42

Άρης Θήβας-Σύλλας 74-24

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)

ΓΑΣ Άμφισσας-‘Έσπερος Λαμίας

Σύλλας-Κάδμος

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κάδμος 3 6 151-121 3-0
2 Άρης Θήβας 4 6 217-166 2-2
3 Έσπερος Λαμίας 3 5 153-134 2-1
4 ΓΑΣ Άμφισσας 3 4 149-139 1-2
5 Σύλλας 3 3 75-206 0-3
6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 113
  2. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 56
  3. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 51
  4. Σκούμα (Κάδμος) 47
  5. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 45
  6. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 38
  7. Πελώνη (Άρης Θήβας) 37
  8. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 36
  9. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 34
  10. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 26
  11. Γεωργούση (Κάδμος) 24
  12. Μαστάϊ (Σύλλας) 24
  13. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 20
  14. Κατινιώτη (ΓΑΣ Άμφισσας) 19
  15. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 18

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 6
  2. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 4
  3. Σκούμα (Κάδμος) 4
  4. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 3
  5. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 3
  6. Κοντογιάννη (Σύλλας) 3
  7. Μαστάϊ (Σύλλας) 3
  8. Βασίλα (Σύλλας) 2
  9. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  10. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 1
  11. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  12. Γαλιατσάτου (Σύλλας) 1
  13. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 1

 

Σχετικά άρθρα

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-15/12)

pannikolaou

ΕΣΚΑΣΕ: Πρόγραμμα εξ αναβολής και τροποποιηθέντων αγώνων (10-11/12)

pannikolaou

Αποχή από τους κριτές, κίνδυνος αναβολής όλων των αγώνων!

pannikolaou