ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (15-16/10)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα κορασίδων με τη διεξαγωγή ενός αγώνα εξ αναβολής της 1ης αγωνιστικής για τον α’ όμιλο και ενός αγώνα για την 5η αγωνιστική του β’ ομίλου.

Δείτε παρακάτω, αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας 10-59

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η-29/10)

ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου

Αίας Αλιβερίου-ΑΓΕ Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: Απόλλων Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 4 7 230-154 3-1
2 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 3 6 146-84 3-0
3 Απόλλων Χαλκίδας 4 6 167-132 2-2
4 Αστέρας Αλιβερίου 3 5 144-78 2-1
5 ΓΑΣ Βασιλικού 3 5 141-117 2-1
6 Αίας Αλιβερίου 4 4 112-211 0-4
7 ΑΓΕ Χαλκίδας 3 3 50-194 0-3

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 87
  2. Παπαστεφανή (ΓΑΣ Βασιλικού) 74
  3. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 59
  4. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 58
  5. Σαμαντά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 53
  6. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 50
  7. Καλογήρου (Αίας Αλιβερίου) 41
  8. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 39
  9. Κατρακάζου Μ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 37
  10. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 31
  11. Πέππα Σ. (Αστέρας Αλιβερίου) 28
  12. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 27
  13. Πέππα Κ. (Αστέρας Αλιβερίου) 26
  14. Μουργιά (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 26
  15. Μητροκώτσα (ΓΑΣ Βασιλικού) 21
  16. Ροκκάκη Π. (ΓΑΣ Βασιλικού) 21
  17. Λούκου (Αστέρας Αλιβερίου) 20
  18. Καπουρίτη (Απόλλων Χαλκίδας) 17
  19. Μελάνη (Αστέρας Αλιβερίου) 19
  20. Δάγκουλα (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 16
  21. Γουργιώτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Λαμπάκη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  2. Κακαρά (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  3. Μαγκούτα (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  4. Μουρατίδη Ε. (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  5. Γκάνη (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 1
  6. Μήτρογλου (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 1
  7. Παπασταμάτη (ΓΑΣ Βασιλικού) 1
  8. Γκλιάτη (Απόλλων Χαλκίδας) 1
  9. Παπαγεωργίου (Αίας Αλιβερίου) 1
  10. Κουρνιάτη (Αίας Αλιβερίου) 1

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (5η)

ΓΑΣ Άμφισσας-‘Έσπερος Λαμίας 52-41

Σύλλας-Κάδμος 29/10

Ρεπό: Άρης Θήβας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η)

Σύλλας-Έσπερος Λαμίας

Άρης Θήβας-Κάδμος

Ρεπό: ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κάδμος 3 6 151-121 3-0
2 Άρης Θήβας 4 6 217-166 2-2
3 ΓΑΣ Άμφισσας 4 6 201-181 2-2
4 Έσπερος Λαμίας 4 6 194-186 2-2
5 Σύλλας 3 3 75-206 0-3
6

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 113
  2. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 80
  3. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 67
  4. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 51
  5. Σκούμα (Κάδμος) 47
  6. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 45
  7. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 45
  8. Πελώνη (Άρης Θήβας) 37
  9. Γρεβενιώτη (Άρης Θήβας) 34
  10. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 34
  11. Κατινιώτη (ΓΑΣ Άμφισσας) 26
  12. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 25
  13. Γεωργούση (Κάδμος) 24
  14. Μαστάϊ (Σύλλας) 24
  15. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 18
  16. Αναγνωστοπούλου (Έσπερος Λαμίας) 17
  17. Τσαρούχα (ΓΑΣ Άμφισσας) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσίνα (Άρης Θήβας) 6
  2. Καλτσά (Έσπερος Λαμίας) 5
  3. Σκούμα (Κάδμος) 4
  4. Τσαφόγιαννου Κ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 4
  5. Λούβαρη (Έσπερος Λαμίας) 4
  6. Τζουβάρα (Έσπερος Λαμίας) 3
  7. Κοντογιάννη (Σύλλας) 3
  8. Φούντα (Έσπερος Λαμίας) 2
  9. Μαστάϊ (Σύλλας) 3
  10. Βασίλα (Σύλλας) 2
  11. Καναπίτσα (Έσπερος Λαμίας) 1
  12. Τσικνή (ΓΑΣ Άμφισσας) 1
  13. Πελώνη (Άρης Θήβας) 1
  14. Γαλιατσάτου (Σύλλας) 1
  15. Τσομπανοπούλου (Κάδμος) 1

 

 

Σχετικά άρθρα

Πρωτάθλημα ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (8η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (photo album)

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου 27-56

pannikolaou