FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (6η αγωνιστική 22-23/10)

Tο πρωτάθλημα παίδων συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 22-23 Οκτωβρίου, με τη διεξαγωγή της 6ης αγωνιστικής στους 4 ομίλους της κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω αποτελέσματα, βαθμολογίες και σκόρερς από τις αναμετρήσεις της 6ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου 48-33

ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού 66-33

Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας 42-59

ΧΒΑ-Αίας Αλιβερίου (εξ. αναβ.) 21-79

Ρεπό: ΧΒΑ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-5 & 6/11)

Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ

ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων

Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Ρεπό: Αίας Αλιβερίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Α.Σ. Καρυστίας 5 9 258-190 4-1
2 Γ.Σ. Στύρων 5 9 265-217 4-1
3 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 4 8 256-136 4-0
4 ΓΑΣ Βασιλικού 5 8 279-331 3-2
5 Αίας Αλιβερίου 6 8 286-207 2-4
6 ΧΒΑ 5 5 145-311 0-5
7 Αστέρας Αλιβερίου 4 4 112-209 0-4

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 139
  2. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 91
  3. Ρουμελιώτης (Αίας Αλιβερίου) 83
  4. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 70
  5. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 66
  6. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 61
  7. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 52
  8. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 47
  9. Φιλιππίδης (Α.Σ. Καρυστίας) 46
  10. Μάτζιαρης Αθ. (Αίας Αλιβερίου) 44
  11. Καπρέλης (ΧΒΑ) 40
  12. Γκαγκόμοιρος (Α.Σ. Καρυστίας) 37
  13. Ρέτσας (Αστ. Αλιβερίου) 34
  14. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 31
  15. Ντόβρος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 31
  16. Μάστορης (Αστ. Αλιβερίου) 30
  17. Βρανόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 28
  18. Καρέλης (ΓΑΣ Βασιλικού) 28
  19. Ζάππας (Γ.Σ. Στύρων) 26
  20. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 25
  21. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χουλιαράς (Γ.Σ. Στύρων) 16
  2. Τσούλης (Γ.Σ. Στύρων) 12
  3. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 8
  4. Κοκοκύρης (Α.Σ. Καρυστίας) 6
  5. Ρέτσας Α. (Αστέρας Αλιβερίου) 5
  6. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  7. Σπανομαρκίδης Στ. (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  8. Μακρής (Α.Σ. Καρυστίας) 4
  9. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 4
  10. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  11. Ντόβρος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  12. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  13. Γκαγκόμοιρος (Α.Σ. Καρυστίας) 3
  14. Σιδέρης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  15. Μάστορης (Αστ. Αλιβερίου) 3
  16. Μπασινάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  17. Μπατζάκης (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  18. Σαββίδης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  19. Παντζαρίδης (ΧΒΑ) 2
  20. Φιλιππίδης (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  21. Τσέπας (Α.Σ. Καρυστίας) 2
  22. Λάμπρου (Αίας Αλιβερίου) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας 51-53

Άρης Θήβας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης 45-61

Απόλλων Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου 78-28

ΠΑΠΕΛ-Πρωτέας Σχηματαρίου 34-105

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-5 & 6/11)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΠΕΛ

Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος

Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 6 12 414-283 6-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 6 11 409-244 5-1
3 Απόλλων Χαλκίδας 6 9 373-261 3-3
4 Άρης Θήβας 6 9 401-317 3-3
5 Κάδμος 5 8 347-352 3-2
6 Πρωτέας Σχηματ. 6 8 353-399 2-4
7 Ερμής Σχηματ. 6 7 247-493 1-5
8 ΠΑΠΕΛ 5 5 172-458 0-5

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 121
  2. Παπαευθυμίου (Άρης Θήβας) 118
  3. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 98
  4. Βλαχογιάννης (Ερμής Σχηματαρίου) 98
  5. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 86
  6. Αναστασίου (Κάδμος) 82
  7. Πανάγου (Άρης Θήβας) 81
  8. Παπαλιόλιος Α. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 76
  9. Σούτας (Άρης Θήβας) 75
  10. Θανάσαινας (Κάδμος) 71
  11. Κονοσπύρης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 70
  12. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 67
  13. Λώλος (Κάδμος) 62
  14. Χαραλαμπίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 55
  15. Σολομωνίδης Ρ. (Πρωτέας Σχηματαρίου) 51
  16. Χαντζής Γ. (Πρωτέας Σχηματαρίου) 50
  17. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 47
  18. Μητσάκης (Απόλλων Χαλκίδας) 47
  19. Χάρλας Ν. (Απόλλων Χαλκίδας) 46
  20. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 44
  21. Γαβαλάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 44
  22. Μπέλλος (Απόλλων Χαλκίδας) 43
  23. Αλεβίζος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 41
  24. Βλασσόπουλος (Απόλλων Χαλκίδας) 40
  25. Ντανάσης (Πρωτέας Σχηματαρίου) 40

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τζίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 12
  2. Κατσιμήτρος (Πρωτέας Σχηματαρίου) 10
  3. Αρβανίτης (Κάδμος) 9
  4. Ευαγγελούλης (Ερμής Σχηματαρίου) 6
  5. Μπέλλος (Απόλλων Χαλκίδας) 6
  6. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 5
  7. Καρανάσιος (Κάδμος) 5
  8. Λιάκος (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  9. Σούτας (Άρης Θηβας) 5
  10. Γκιοκέζας (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  11. Πέππας (Ερμής Σχηματαρίου) 4
  12. Αναστασίου (Κάδμος) 3
  13. Θανάσαινας (Κάδμος) 3
  14. Μπόλκας (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  15. Θεοδωρόπουλος (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  16. Δροσίδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  17. Παπαευθυμίου (Άρης Θήβας) 3
  18. Ηλιάδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3
  19. Χάρλας Γ. (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  20. Κουκουσούλας (Ερμής Σχηματαρίου) 3
  21. Καράπας (ΠΑΠΕΛ) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

Κένταυρος Λιβαδειάς-Λοκρός 59-54

Σύλλας-Μαλεσίνα 42-53

Τελεθριακός-Αλίαρτος 64-75

Ρεπό: Ακαδημία Ιστιαίας

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-5 & 6/11)

Λοκρός-Ακαδημία Ιστιαίας

Μαλεσίνα-Κένταυρος Λιβαδειάς

Αλίαρτος-Σύλλας

Ρεπό: Τελεθριακός

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Κένταυρος Λιβ. 5 9 288-239 4-1
2 Λοκρός 5 9 287-237 4-1
3 Αλίαρτος 5 8 321-315 3-2
4 Τελεθριακός 5 7 274-259 2-3
5 Ακαδ. Ιστιαίας 5 7 249-293 2-3
6 Μαλεσίνα 4 6 220-212 2-2
7 Σύλλας 5 5 195-272 0-5

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνίου (Αλίαρτος) 170
  2. Τούντας (Μαλεσίνα) 104
  3. Αποστόλου (Τελεθριακός) 77
  4. Γεραγγελής (Λοκρός) 61
  5. Κασσίκος (Τελεθριακός) 57
  6. Μπαλαμούτης Α. (Τελεθριακός) 55
  7. Παπακωνσταντίνου (Τελεθριακός) 55
  8. Δράκος (Λοκρός) 53
  9. Λιγομενίδης (Αλίαρτος) 51
  10. Μανάκας (Ακαδ. Ιστιαίας) 50
  11. Κούτρος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 48
  12. Φίκας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 48
  13. Ζαγκανάς (Ακαδ. Ιστιαίας) 46
  14. Ιωάννου (Λοκρός) 43
  15. Δαδίτσιος (Μαλεσίνα) 41
  16. Τασούλας (Κένταυρος Λιβαδειάς) 40
  17. Χαχλιδής (Σύλλας) 39
  18. Λάζαρης (Αλίαρτος) 38
  19. Παυλέτσης (Λοκρός) 37
  20. Μιχαλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 36
  21. Μαυροζούμης (Σύλλας) 36
  22. Κολομτσάς (Λοκρός) 34
  23. Τρίκας (Σύλλας) 33
  24. Τσιαπράκας (Ακαδ. Ιστιαίας) 31
  25. Σταυρόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τούντας (Μαλεσίνα) 12
  2. Αντωνίου (Αλίαρτος) 9
  3. Κασσίκος (Τελεθριακός) 9
  4. Λάζαρης (Αλίαρτος) 6
  5. Κούτρος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 5
  6. Μαυροζούμης (Σύλλας) 5
  7. Μπεζαϊτης (Αλίαρτος) 5
  8. Τρίκας (Σύλλας) 4
  9. Βαρελάς (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  10. Μιχαλόπουλος (Κένταυρος Λιβαδειάς) 3
  11. Γεραγγελής (Λοκρός) 2
  12. Μανάκας (Ακαδ. Ιστιαίας) 2
  13. Μαυρούτσικος (Ακαδ. Ιστιαίας) 2
  14. Γεροπαναγιώτου (Ακαδ. Ιστιαίας) 2
  15. Κωνσταντάς (Ακαδ. Ιστιαίας) 2
  16. Πρένγκα (Σύλλας) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (6η Αγωνιστική)

ΓΑΣ Άμφισσας-Έσπερος Λαμίας 54-66

Απόλλων Λιβαδειάς-Μπούκαλη 45-40

Άτλας Καρπενησίου-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) 73-51

Πρωτέας Λαμίας-Γ.Σ. Ιτέας 43-72

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η-5 & 6/11)

Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς

Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-ΓΑΣ Άμφισσας

Γ.Σ. Ιτέας-Άτλας Καρπενησίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 Μπούκαλη 6 11 361-285 5-1
2 Απόλλων Λιβ. 5 10 337-242 5-0
3 Έσπερος Λαμίας 6 10 386-374 4-2
4 Γ.Σ. Ιτέας 6 9 350-293 3-3
5 Άτλας Καρπ. 6 8 377-391 2-4
6 Πρωτέας Λαμίας 5 7 292-328 2-3
7 ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) 6 6 260-417 0-6
8 ΓΑΣ Άμφισσας 4 5 194-226 1-3

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Πλατής (Έσπερος Λαμίας) 149
  2. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 144
  3. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 113
  4. Νημάς (Έσπερος Λαμίας) 111
  5. Σαπουντζής (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 99
  6. Γεωργαλής (Άτλας Καρπενησίου) 99
  7. Κατσιαρής (Άτλας Καρπενησίου) 89
  8. Ζαχαρόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 84
  9. Σακκάς (Μπούκαλη) 74
  10. Παπαναγιώτου (Πρωτέας Λαμίας) 73
  11. Καρέτσος (Άτλας Καρπενησίου) 73
  12. Κοκολόγος Αθ. (ΓΑΣ Άμφισσας) 72
  13. Αναγνωστόπουλος Κ. (Μπούκαλη) 71
  14. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 70
  15. Ντινόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 66
  16. Κουτρολίκος (Γ.Σ. Ιτέας) 66
  17. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 62
  18. Μίχος (Έσπερος Λαμίας) 62
  19. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 62
  20. Βαρκούτας (ΓΑΣ Άμφισσας) 56
  21. Παναγιωτόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 55
  22. Παπούλιας (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 54
  23. Καμπάς (Μπούκαλη) 46
  24. Κουτσοκώστας (Άτλας Καρπενησίου) 39
  25. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 37

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαούνος (Πρωτέας Λαμίας) 13
  2. Σαρίδης (Απόλλων Λιβαδειάς) 10
  3. Κουτρολίκος (Γ.Σ. Ιτέας) 10
  4. Μπεσλεμές (Έσπερος Λαμίας) 6
  5. Γεωργιάδης (Έσπερος Λαμίας) 5
  6. Κεράστας (Απόλλων Λιβαδειάς) 5
  7. Γεωργαλής (Άτλας Καρπενησίου) 5
  8. Κατσιαρής (Άτλας Καρπενησίου) 5
  9. Μίχος (Έσπερος Λαμίας) 5
  10. Βελέντζας (ΓΑΣ Άμφισσας) 5
  11. Αντωνόπουλος (Μπούκαλη) 5
  12. Ντινόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  13. Τσατσαρώνης Αθ. (Γ.Σ. Ιτέας) 4
  14. Αναγνωστόπουλος Κ. (Μπούκαλη) 4
  15. Καρέτσος (Άτλας Καρπενησίου) 4
  16. Λαλάς (ΓΑΣ Άμφισσας-Ακ.) 4
  17. Σακκάς (Μπούκαλη) 4
  18. Ζαχαρόπουλος (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  19. Παπούλιας (ΓΑΣ Άμφισσας Ακ.) 3
  20. Ζητουνιάτης (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  21. Αντωνίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  22. Ματθαίου (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  23. Ανδρέου (Άτλας Καρπενησίου) 3

Σχετικά άρθρα

Νέος πρόεδρος των διαιτητών ο Αντώνης Σπυρόπουλος!

pannikolaou

Video από την 6η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ: Βαθμολογίες & σκόρερς (9η αγωνιστική 26-27/11)

pannikolaou