ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Γ.Σ. Στύρων-Α.Σ. Καρυστίας 58-66

Μεγάλο ντέρμπι στο κλειστό του Αλιβερίου, με τον Α.Σ. Καρυστίας να διατηρεί ένα μικρό προβάδισμα στο σκορ και να φτάνει τελικά στη νίκη απέναντι στον Γ.Σ. Στύρων με 58-66.

Στο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 30-35, ενώ στο τελευταίο 10λεπτο με καθοριστικούς πόντους κυρίως από τους Μακρή και Καπόλα οι φιλοξενούμενοι διατήρησαν το προβάδισμα φτάνοντας στη νίκη με +8 πόντους.

Διαιτητές: Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης.

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-14, 30-35, 39-44, 58-66.

Γ.Σ. ΣΤΥΡΩΝ (Χουλιαράς): Λυκούδης 9 (3), Μασταλούδης, Πηλιχός 2, Φεϊζάϊ 4, Καρακάσης 3 (1), Χουλιαράς Σ. 28 (4), Τσούλης Κ. 4, Τσούλης Γ. 8, Ντύρμισι.

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ (Μπούχερτ-Βελλινιάτης): Σπανομαρκίδης Δ.Π., Σπανομαρκίδης Σ. 2, Φιλιππίδης 8, Μπόκαρης 2, Μακρής 26 (4), Κοκοκύρης 6 (2), Ζάχος Ε., Καπόλας 20 (3), Τσέπας, Καραμπουρνιώτης 2, Γκίκας, Ζάχος Χ.