Με αγώνες στα πρωταθλήματα υποδομής αλλά και με την προκριματική φάση του κυπέλλου συνεχίζονται το διήμερο 8-9 Οκτωβρίου τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ
18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Σπυρόπουλος)
20:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Ντάνος)
ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου (Χατζής)
17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Α.)
14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Α.Σ. Καρυστίας (Μασλατζίδης-Γκαράς)
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Άρης Θήβας (Τσάλας Γ.-Γκογκορώσης)
18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Τσάλας Ι.-Ντάνος)
20:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Ερμής Σχηματαρίου (Μασλατζίδης-Καρβούνης)
ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
11:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)
13:30 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Ακαδ. Ιστιαίας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)
18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Μαλεσίνα (Γερονικολός-Βιορές)
ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
13:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Απόλλων Λιβαδειάς (Πατάγιας-Χουσιάδας)
14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)
14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Καραμπιτσάκος)
12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Έσπερος Λαμίας (Ραμιώτης)
ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ζαφείρη)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Α.Ε.Ν. Αρτάκης (Νικολιάς-Αποστόλου)
17:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Αίας Αλιβερίου (Χατζής)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
14:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Σύλλας (Κατσέλη-Βιορές)
16:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Κατσέλη-Γερονικολός)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μασλατζίδης-Γκαράς)
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ
15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)
ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
13:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)
15:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου (Μυτιληνάκης-Γιαπλές)
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Γ.-Μασλατζίδης)
16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΧΒΑ (Σπυρόπουλος-Γαϊτανάρος)
ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Πρωτέας Σχηματαρίου (Ντάνος-Γερονικολός)
17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Άρης Θήβας (Γκογκορώσης-Γκαράς)
17:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος (Αποστόλου Δημ.)
ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
13:15 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Κένταυρος Λιβαδειάς (Γκαράς-Γκογκορώσης)
13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Λοκρός (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)
17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας (Ντάνος-Βιορές)
ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας-Έσπερος Λαμίας (Ζάχος-Ραμιώτης)
12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Αναγ. Λαμίας (Πατάγιας)
ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-ΑΓΕ Χαλκίδας (Νικολιάς-Αποστόλου)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης-Καρβούνης)
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
15:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Α.)