FEATURED ΜΙΚΤΕΣ

Αναπτυξιακό ΕΣΚΑΣΕ: Προπόνηση την Τετάρτη 2/11 στο Μαρτίνο. Οι αθλητές που κλήθηκαν

Με προπόνηση την Τετάρτη 2 Νοεμβρίου στο κλειστό γυμναστήριο του Μαρτίνου, συνεχίζεται το Αναπτυξιακό πρόγραμμα της ΕΣΚΑΣΕ, εν όψει της συμμετοχής της μικτής ομάδας στο αντίστοιχο πρωτάθλημα που διοργανώνει η ΕΟΚ, αρχής γενομένης από το προσεχές Σαββατοκύριακο με αντίπαλο την ΕΣΚΑΝΑ.

Οι προπονήσεις αφορούν αθλητές γεννημένους τα έτη 2007 και 2008, οι οποίοι είναι χωρισμένοι σε δύο γκρουπ.

Η προπόνηση των 2007 θα πραγματοποιηθεί από 17:30-19:15 ενώ εκείνη των 2008 από 19:15-21:00. Οι προπονήσεις γίνονται υπό την καθοδήγηση του Ομοσπονδιακού προπονητή της Περιφέρειας, Αργύρη Κουβάρα.

Οι αθλητές που κλήθηκαν στην προπόνηση της Τετάρτης 02/11:

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 2007 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30-19:15
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΣΒΩΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΝΕΟΣ Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ
3 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
4 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
5 ΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
6 ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
7 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
8 ΤΖΙΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9 ΠΗΓΑΙΔΟΥΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
10 ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
11 ΘΑΝΑΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
12 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13 ΚΡΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14 ΚΟΚΟΛΟΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ.Α.Σ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
15 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
16 ΣΑΡΙΔΗΣ ΝΟΤΗΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
18 ΠΑΝΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ 2008 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:15-21:00
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α.Σ.ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
3 ΝΤΟΒΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
4 ΠΑΠΑΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5 ΚΑΤΣΙΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Γ.Σ.ΑΤΛΑΝΤΑΣ 2008
6 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Α.Σ.Κ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7 ΓΑΒΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΗΣ Α.Γ.Ε.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
8 ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΄Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ΄
9 ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΄Η ΚΑΡΥΣΤΟΣ΄
10 ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α.Ε.Ε.ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
11 ΑΞΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε.Σ.ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
12 ΣΑΚΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.Ε.ΜΠΟΥΚΑΛΗ
13 ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
14 ΓΕΡΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
15 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Σ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
17 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
18 ΚΟΥΤΡΟΛΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
19 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΘΩΜΑΣ Α.Σ.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
20 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Γ.Σ.ΣΤΥΡΩΝ

 

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας 39-59

pannikolaou

Αναπτυξιακό: Προπόνηση την Πέμπτη 8/12 στο κλειστό Μαρτίνου για τους γεννημένους το 2009

pannikolaou