ΕΦΗΒΩΝ

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (7η αγωνιστική)

Δείτε πως διαμορφώθηκε η βαθμολογία και ο πίνακας των σκόρερς στον β’ όμιλο της κατηγορίας εφήβων, μετά τον αγώνα Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ το βράδυ της Δευτέρας.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (7η Αγωνιστική)

Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ 69-46

ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας αναβλήθηκε

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΕΕΠ Χαλκίδας αναβλήθηκε

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η-20/11)

ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Υ-Κ Ν-Η
1 ΑΕΕΠ Χαλκίδας 6 12 465-252 6-0
2 ΑΓΕ Χαλκίδας 6 11 505-259 5-1
3 ΓΑΣ Βασιλικού 6 10 375-338 4-2
4 Απόλλων Χαλκίδας 7 9 372-486 2-5
5 Α.Ε.Ν. Αρτάκης 6 8 297-410 2-4
6 ΧΒΑ 7 7 251-504 0-7

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 155
  2. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 107
  3. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 93
  4. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 88
  5. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 87
  6. Ρουμπής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 87
  7. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 78
  8. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 76
  9. Κούτρας Ρ. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 72
  10. Κούτρας Π. (ΑΓΕ Χαλκίδας) 69
  11. Αποστόλου (ΧΒΑ) 57
  12. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 55
  13. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 55
  14. Κοφίτσας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 53
  15. Κατσίκι (ΧΒΑ) 53
  16. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 52
  17. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 50
  18. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 48
  19. Αφένδρας (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 43
  20. Πρίφτι (ΓΑΣ Βασιλικού) 43
  21. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 42
  22. Γκριτζιάς (ΧΒΑ) 40
  23. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 39
  24. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 38
  25. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 33

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 14
  2. Στεφάνου (Απόλλων Χαλκίδας) 13
  3. Λειβαδίτης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 10
  4. Λιαλιάρης (ΓΑΣ Βασιλικού) 9
  5. Καπετάνιος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  6. Γκαβρίλοβιτς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 7
  7. Κουσερής (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  8. Στεφανίδης (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 6
  9. Κατσίκι (ΧΒΑ) 6
  10. Μυτάλας (ΧΒΑ) 5
  11. Σβώλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 5
  12. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  13. Καρκαλής (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  14. Σταματίου (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  15. Δάγκουλας Γ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 4
  16. Καπετάνιος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  17. Μέγγουλας (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  18. Νερούτσος (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  19. Πόνε (ΧΒΑ) 3
  20. Μίσχος (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  21. Μερδίτης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  22. Τσάλας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  23. Γιαννουρής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  24. Κουταλιανός (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  25. Δάγκουλας Κ. (Α.Ε.Ν. Αρτάκης) 3

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογία & σκόρερς (εξ αναβολής 7/12)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ Βασιλικού-ΑΓΕ Χαλκίδας 39-59

pannikolaou