B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (4-7/11)

Με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες συνεχίζονται τις επόμενες μέρες τα τοπικά πρωταθλήματα, με αναμετρήσεις σε Α’ ΕΣΚΑΣΕ (4η αγωνιστική), Β’ ΕΣΚΑΣΕ (β’ όμιλος), αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Σύλλας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Α.Ε. Καρύστου

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κένταυρος Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Κάδμος

19:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

20:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ Χαλκίδας-Πρωτέας Σχηματαρίου

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μαλεσίνα

19:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Αναγέννηση Λαμίας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Άτλας Καρπενησίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Κάδμος

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ Χαλκίδας-Άρης Θήβας

16:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΠΑΠΕΛ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Ακαδ. Ιστιαίας

13:00 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Σύλλας

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

17:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Άτλας Καρπενησίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Μπούκαλη

18:00 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μεδεών

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-Αστέρας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Ερμής Σχηματαρίου

19:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Άρης Θήβας

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-Λοκρός

15:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

17:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Άρης Αμφίκλειας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Έσπερος Λαμίας

18:30 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Μπούκαλη

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΧΒΑ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Στύρων

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-ΧΒΑ

 

Σχετικά άρθρα

Ερμής Σχηματαρίου-Επίλεκτοι ΕΣΚΑΣΕ για φιλανθρωπικό σκοπό στις 18 Δεκεμβρίου!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Πρόσκληση σε συνάντηση από την ΕΟΚ προς όλους τους φορείς και τους κριτές!

pannikolaou