B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/11)

Με αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες, Α’ ΕΣΚΑΣΕ, Β’ ΕΣΚΑΣΕ (α’ & β’ όμιλος), αλλά και στα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται τις επόμενες μέρες οι διοργανώσεις της τοπικής Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Τελεθριακός

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. Καρύστου-Λοκρός

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Άρης Θήβας

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Απόλλων Λιβαδειάς

18:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Γ.Σ. Ιτέας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Σύλλας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-Γ.Σ. Στύρων

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Κένταυρος Λιβαδειάς

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Έσπερος Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-ΓΑΣ Βασιλικού

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Α.Ε.Ν. Αρτάκης

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. Αυλίδας-Αλίαρτος

19:30 Κλειστό Κανήθου Απόλλων Χαλκίδας-Αίαντας Αυλίδας

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Κονίστρες-Ορχομενός

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αστέρας Αλιβερίου

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-ΑΠΣ Λαμίας

18:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άρης Αμφίκλειας

20:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μώλος

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αίας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

14:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Πειραϊκής ΠΑΠΕΛ-Απόλλων Χαλκίδας

17:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Κάδμος

19:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Μαρτίνου Μαλεσίνα-Ακαδημία Ιστιαίας

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΣ Άμφισσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

11:45 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.)-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Επαμεινώνδας Λεύκτρων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

Σχετικά άρθρα

Ερμής Σχηματαρίου-Επίλεκτοι ΕΣΚΑΣΕ για φιλανθρωπικό σκοπό στις 18 Δεκεμβρίου!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15 Δεκεμβρίου)

pannikolaou

Πρόσκληση σε συνάντηση από την ΕΟΚ προς όλους τους φορείς και τους κριτές!

pannikolaou