B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-23/11)

Χωρίς αγώνες για το πρωτάθλημα της Α’ ΕΣΚΑΣΕ που έχει προγραμματισμένο ρεπό, αλλά με αναμετρήσεις σε όλα τα υπόλοιπα πρωταθλήματα και αρκετούς εξ αναβολής αγώνες συνεχίζονται από την Πέμπτη 17/11 αλλά κυρίως το Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου τα τοπικά πρωταθλήματα της Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αίαντας Αυλίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθεριακός-Σύλλας

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ορχομενός

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Αυλίδας

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Αναγέννηση Λαμίας

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας

17:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαλεσίνα

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μπούκαλη

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Ακαδημία Ιστιαίας-Αλίαρτος (photo album)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού 28-56

pannikolaou

Α’ ΕΣΚΑΣΕ: Βαθμολογία & σκόρερς (6η αγωνιστική)

pannikolaou