B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-23 Νοεμβρίου)

Με αγώνες για το πρωτάθλημα της Β’ ΕΣΚΑΣΕ και στους δύο ομίλους, αλλά και με αναμετρήσεις στα πρωταθλήματα υποδομής όπως και με τον τελευταίο αγώνα της προημιτελικής φάσης του κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ, συνεχίζονται από την Πέμπτη 17/11 αλλά κυρίως το Σαββατοκύριακο 19-20 Νοεμβρίου τα τοπικά πρωταθλήματα της Ένωσης.

Αναλυτικά το πρόγραμμα αγώνων:

ΠΕΜΠΤΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Πρωτέας Λαμίας (Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Κονίστρες (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-Απόλλων Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Αίαντας Αυλίδας (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Λοκρός (Πατάγιας)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθεριακός-Σύλλας (Σπυρόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-Μπούκαλη (Ζάχος-Ραμιώτης)

12:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Άτλας Καρπενησίου (Ζαφείρη)

14:00 Κλειστό Λαμίας Πρωτέας Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΓΑΣ Βασιλικού (Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-ΓΑΣ Άμφισσας (Γερονικολός)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αίας Αλιβερίου (Γκογκορώσης-Γαϊτανάρος)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής Απόλλων Χαλκίδας-Αστέρας Αλιβερίου (Παντελίδης Κ.-Παντελίδης Α.)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΑΓΕ Χαλκίδας (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Αν.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αλιάρτου Αλίαρτος-Ορχομενός (Ντάνος-Γερονικολός)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Αίαντας Αυλίδας-Γ.Σ. Αυλίδας (Τσάλας Ι.-Χατζής)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Αιδηψού Σύλλας-Αναγέννηση Λαμίας (Ζαφείρη-Ραμιώτης)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Άρης Αμφίκλειας (Ζάχος-Χουσιάδας)

17:30 Κλειστό Μώλου Μώλος-Μαλεσίνα (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

19:00 Κλειστό Αντικύρων Μεδεών-Μπούκαλη (Ντάνος-Γερονικολός)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Καρβούνης-Γαϊτανάρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-ΓΑΣ Βασιλικού (Τσάλας Ι.)

17:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Απόλλων Χαλκίδας (Αποστόλου Δ.-Αποστόλου Α.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Ερμής Σχηματαρίου-Πρωτέας Σχηματαρίου (Χατζής-Καπάνταης)

19:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-Άρης Θήβας (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. Καρυστίας-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μυτιληνάκης)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Κάδμος (Μασλατζίδης-Γιαπλές)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑΣΕ

19:30 Κλειστό Λαμίας ΑΠΣ Λαμίας-Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάνος-Ραμιώτης)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

21:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Μασλατζίδης)

Σχετικά άρθρα

Ερμής Σχηματαρίου-Επίλεκτοι ΕΣΚΑΣΕ για φιλανθρωπικό σκοπό στις 18 Δεκεμβρίου!

pannikolaou

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (10-11/12)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων & ”Γαλανόλευκα Αστέρια” (10-11/12)

pannikolaou