B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-27 Νοεμβρίου)

Με αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ που επιστρέφει και πάλι μετά από μιαλλά και αγώνες για όλες τις υπόλοιπες κατηγορίες συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 26-27 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Τελεθριακός-ΑΓΕ Χαλκίδας (Τσάλας Ι.-Αποστόλου)

17:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. Ιτέας-Α.Ε. Καρύστου (Καραμπιτσάκος-Κατσέλη)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-ΧΒΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ Χαλκίδας-Κένταυρος Λιβαδειάς (Ντάνος-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Κάδμος (Χαϊνά-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νικολιάς-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου Γ.Σ. Στύρων-Αίας Αλιβερίου (Παντελίδης Κ.-Παντελίδης Αντ.)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΓΑΣ Βασιλικού (Παντελίδης Κ.-Αποστόλου Αντ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας Άρης Θήβας-Πρωτέας Σχηματαρίου (Νικολιάς-Σπυρόπουλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αταλάντης Λοκρός-Μαλεσίνα (Ζάχος-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας Ακαδημία Ιστιαίας-Αλίαρτος (Τσάλας Ι.-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Λαμίας Έσπερος Λαμίας-ΓΑΣ Άμφισσας (Ακ.) (Χουσιάδας-Πανουργιά)

14:00 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-Άτλας Καρπενησίου (Χουσιάδας-Πανουργιά)

14:30 Κλειστό Άμφισσας ΓΑΣ Άμφισσας-Πρωτέας Λαμίας (Βιορές-Χριστοδούλου)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Μαλεσίνας Μαλεσίνα-Σύλλας (Ντάνος-Χριστοδούλου)

14:00 Κλειστό Λαμίας Αναγέννηση Λαμίας-Μεδεών (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας Άρης Αμφίκλειας-Μώλος (Πατάγιας-Ζαφείρη)

20:30 Κλειστό Λαμίας Μπούκαλη-ΑΠΣ Λαμίας (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Καρπενησίου Άτλας Καρπενησίου-Πρωτέας Λαμίας (Χουσιάδας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Αστέρας Αλιβερίου-ΑΕΕΠ Χαλκίδας (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Αντ.)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΧΒΑ-Α.Σ. Καρυστίας (Μυτιληνάκης-Γαϊτανάρος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. Αρτάκης-Απόλλων Χαλκίδας (Μυτιληνάκης-Λαζόπουλος)

16:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου (Γκογκορώσης)

17:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΠΑΠΕΛ (Σπυρόπουλος-Καπάνταης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς Κένταυρος Λιβαδειάς-Τελεθριακός (Γερονικολός-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς Απόλλων Λιβαδειάς-Γ.Σ. Ιτέας (Γερονικολός-Κόλα) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ 

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου Πρωτέας Σχηματαρίου-Αίας Αλιβερίου 20-0 α.α.

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ Βασιλικού-Αστέρας Αλιβερίου (Αποστόλου Δημ.-Αποστόλου Αντ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας Κάδμος-ΓΑΣ Άμφισσας (Σπυρόπουλος-Καπάνταης)

Σχετικά άρθρα

Συλλυπητήρια Κάδμου για το θάνατο του Λευτέρη Παπαδάκη

pannikolaou

Ανακοίνωση-διαμαρτυρία Μώλου για τον αγώνα με τον Άρη Αμφίκλειας

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (3-4 Δεκεμβρίου)

pannikolaou